دستگاه های تولید زغال

انواع دستگاه ها و کوره های تولید زغال

در ادامه با انواع دستگاه های تولید زغال و کوره های تولید زغال و خط تولید زغال بیشتر آشنا می‌شوید.

محصولات ما

کوره زغال لیمو

کوره جی پلاس

کوره 6 جداره

عدم اکسید شدن ورق کف کوره
عدم پرتی در حرارت مصرف انرژی
90% سالم و بدون شکستگی
جهت استعلام قیمت تماس بگیرید
کوره جی پلاس

کوره همرفتی

تولید تخصصی زغال لیمو
98% زغال سالم و بدون شکستگی
هموژن ۱۰۰% کوره
جهت استعلام قیمت تماس بگیرید
کوره جی پلاس

کوره جی پلاس

اولین کوره فوق صنعتی در دنیا
کف کوره ندارد
عمر بسیار بالا و  کنترل فشار
جهت استعلام قیمت تماس بگیرید

کوره زغال کبابی

کوره جی پلاس

کوره زغال 2 و 3 جداره

کوره ی تک منظوره برای تولید زغال کبابی
زغال لیموی درجه یک نمیتواند تولید کند
جهت استعلام قیمت تماس بگیرید

خرید ” دستگاه زغال ساز ” یا ذغال نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی از انواع محصولات و میزان بازدهی و بازخورد محصول و همچنین سرعت خط تولید زغال و میزان سود و شرایط آب و هوایی دارد به همین جهت نیاز به یک مشاوره جهت خرید کاری ضروری می باشد و تا زمانی که از شخص متخصص مشاوره و راهنمایی نگرفته اید بهتر است که اقدام دیگری نداشته باشید و در ادامه با دستگاه های زغال و خط تولید زغال بیشتر آشنا میشویم.

توضیحات کامل درباره کوره زغال بدون دود

دستگاه یا کوره زغال یا کوره تولید زغال به روش های مختلف درست میشود و با کارکرد های متفاوت محصولاتی ارائه میدهد. کوره سازان پاسارگاد از جدیدترین کوره خود رو نمایی کرده است و این دستگاه زغال جی پلاس نام دارد و به شکل یک اتاقک است که شعله در آن بالاتر از کف است. این کوره خط تولید زغال در صرفه جویی انرژی عالی است.

دستگاه زغالمعرفی انواع دستگاه تولید زغال

در این مقاله با انواع دستگاه ها و کوره های خط تولید زغال آشنا می شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
شما میتوانین با تماس به به شماره 02128426559 سوالات خود را از متخصصان مجموعه کوره سازان پاسارگاد بپرسید. اول برای پی بردن به اینکه زغال یا ذغال چیه میتوانید به مقاله زغال چیست مراجعه کنید.

قیمت دستگاه زغال ساز

امروزه بسیاری از افراد با آگاهی از بازدهی تولید زغال با استفاده از دستگاه زغال‌ساز و بررسی سود حاصل از آن درصدد راه‌اندازی کارگاه تولید زغال برمی‌آیند. چنانچه می‌دانید پتانسیل موجود برای تولید زغال در ایران بسیار بالاست.

از یک سو با توجه به مواد اولیه در دسترس با قیمت پایین و از سویی دیگر خروجی گران‌قیمت تولیدی که بازار آن چه در ایران و چه در کشورهای همسایه بسیار داغ است، خرید دستگاه زغال‌ساز طرفداران زیادی یافته است.

قیمت دستگاه‌های زغال‌ساز بستگی به نوع عملکرد دستگاه دارد. بنابراین پیش از خرید، مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد که چگونه می‌توانید بهترین نوع دستگاه را باتوجه به اهداف تولید و بودجه موردنظرتان خریداری نمایید.

کوره زغالخرید دستگاه زغال ساز

در صورت تمایل به خرید دستگاه ابتدا باید از اهداف راه‌اندازی دستگاه زغال‌ساز مطمئن شوید. اهدافی مانند نوع زغالی که می‌خواهید وارد بازار کنید چیست؟ بهترین مواد اولیه موجود در بازار چه می‌تواند باشد؟ یک یا چند نوع زغال قرار است تولید کنید؟ و نهایتا بازار هدف شما کجاست؟ پس از آن خواهید توانست مناسب‌ترین دستگاه زغال ساز را با بهره گیری از خدمات مشاوران خرید ما انتخاب کنید.

بهترین کوره صنعتی زغال

برای اطمینان از انتخاب بهترین و مناسب ترین کوره صنعتی زغال باید اطلاعات کافی درباره ویژگی‌های خاص کوره‌ها داشته باشیم. همچنین باید بدانیم که قرار است در چه مقیاسی زغال تولید کنیم. کوره‌های صنعتی زغال دارای تنوع زیادی از نظر عملکرد، بازدهی، کیفیت و حجم خروجی زغال هستند. بنابراین شناخت انواع کوره‌ها به ما کمک می‌کند تا بتوانیم از مزایای هر کدام از انواع کوره‌ها اطلاع یابیم.

مزایای کوره صنعتی زغال

در گذر زمان و با مشاهده مزایای بیشماری که کوره صنعتی زغال فراهم کرده است، کم کم کوره‌های سنتی جای خود را به کوره صنعتی داده‌اند. زیرا کوره صنعتی زغال می‌تواند بازدهی فرآیند تولید زغال را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. در طول فرآیندهایی کاملا کنترل شده صنعتی می‌توان انواع زغال مورد نظر را در هر حجمی تولید کرد. در این کوره‌ها به دلیل کم شدن زمان آماده‌سازی زغال، بازدهی بسیار بیشتر از روش سنتی است. به علاوه دود تولید نمی‌شود و درصد تولید خاکستر نیز بسیار کمتر از روش سنتی است.

کوره صنعتی زغالانواع کوره زغال صنعتی

کوره زغال صنعتی شامل انواع مختلفی است. دسته‌بندی‌های متفاوت کوره زغال‌ها به فاکتورهایی مانند نوع زغال خروجی و تک منظوره یا چندمنظوره بودن آن‌ها بستگی دارد. با توجه به اهداف عملیاتی هر یک از کوره زغال‌ها را می‌توان برای تولید زغال به کار برد. در ادامه نگاهی می‌اندازیم بر چگونگی عملکرد و انواع مختلف کوره زغال‌ موجود در بازار.

نحوه کار کوره زغال صنعتی

عملکرد کوره زغال صنعتی بستگی به نوع دستگاه زغال ساز دارد. طراحی و عملکرد هر یک از دستگاه‌ها باعث می‌شود که هر کدام، خروجی زغال مخصوص به خود را تولید کنند. برای مثال در کوره‌های چند منظوره روش تهیه زغال کمی متفاوت از کوره‌های تک‌منظوره می‌باشد. اما به طورکلی فرآیندی که برای سوختن چوب در کوره صنعتی استفاده می‌شود، در نتیجه نوعی احتراق بی‌هوازی بدون دود است که پس از حرارت دهی و حذف رطوبت از چوب، یک گاز قابل احتراق تولید می کند.

معمولا بیش از دو محفظه در کوره‌ها وجود دارد که چوب‌های خام در محفظه داخلی قرار داده می‌شوند گاز قابل احتراق تولید شده خود نیز به عنوان منبعی برای رساندن حرارت بیشتر به چوب‌ها در بیرون محفظه بیرونی در گردش است.

کوره زغال چند منظوره

حفظ کیفیت عالی زغال در این روش باعث شده است که به صورت کاملا تضمینی بتوان خروجی بسیار با کیفیتی از این دستگاه‌ها دریافت نمود. عوامل زیادی در نحوه عملکرد دستگاه زغال چندمنظوره تاثیر می‌گذارند که به موجب آن‌ها، کیفیت زغال تا حد زیادی بهبود می‌یابد.

ورودی دستگاه زغال چندمنظوره شامل انواع مختلف چوب است که این امکان را به ما می‌دهد که تنوع زیادی از خروجی زغال داشته باشیم. هم زغال کبابی و هم زغال لیمو را می‌توان با این نوع دستگاه‌ تولید کرد. کوره زغال چندمنظوره خود شامل دستگاه جی پلاس و کوره زغال همرفتی می‌باشد.

کوره زغال صنعتیکوره زغال همرفتی

این کوره‌ها در دسته زغال‌های چندمنظوره قرار دارند و قادر به تولید زغال قلیان و نیز زغال کبابی هستند. ویژگی خاصی که این کوره‌ها را در میان طرفداران خود محبوب کرده است، مصرف انرژی و سوخت مصرفی اندک است. علاوه بر آن بازدهی آن‌ها بسیار بالاست زیرا نه تنها فرآیند ساخت زغال در کوره همرفتی به سرعت انجام می‌شود بلکه این کوره‌ها پس از ساخت زغال و اتمام فرآیند، سریع‌تر نیز به دمای پایین می‌رسند بنابراین مجددا می‌توان فرآیند بعدی ساخت زغال را آغاز کرد.

کوره زغال تک منظوره

کوره زغال تک منظوره کوره ای است که مناسب تولید زغال کبابی است هرچند با استفاده از آن می‌توان زغال قلیان نیز تولید کرد اما تضمین کیفیت بالایی برای تولید زغال قلیان ندارد. در مجموع کوره‌های جداره ای تک منظوره برای تولید زغال کبابی مناسب‌تر هستند زیرا ترک‌ها و شکست‌هایی که با استفاده از این روش در بافت زغال خروجی ایجاد می‌شود باعث می‌شود که کیفیت زغال کمی پایین باشد.

کوره زغال فوق صنعتی جی پلاس، نهایت سرعت و کیفیت:
یک زغال یا ذغال به طرق مختلف می ‌تواند تهیه شود و به روش های متفاوت عمل کند. پاسارگاد توانست پس از مدتها آزمون و خطا روی انواع ها یک فوق صنعتی زغال با جدید ترین روش پخت میتواند دستگاه زغال جی پلاس و راه اندازی خط تولید زغال را به دنیا معرفی کند.
دستگاه فوق صنعتی جی پلاس یک متفاوت با کارکردی نوین است که برای افرادی که نیاز به دستگاه زغال یا کوره تولید زغال دارند، یک انتخاب عالی می تواند باشد. تا قبل از این، بهترین ها به صورت جریان همرفتی انرژی گرمایی را تولید میکردند.
دستگاه زغال جی پلاس می تواند یک انتخاب عالی برای صرفه جویی در مصرف انرژی باشد و راه اندازی خط تولید زغال آن هم آنچنان هزینه بر نیست.
این برای اولین بار به عنوان ای با عملکردی متفاوت دارد باعث شده است که در بسیاری از موارد صرفه جویی در پخت زغال یا ذغال انجام شود. کارکردی بهتر و تولید بدون ناخالصی از اهداف دستگاه زغال جی پلاس است.
وجود اتاقک در دستگاه جی پلاس باعث می شود که گرما، حرارت و انرژی از اتاق خارج نشود و بهره برداری از زغال به بهترین شکل انجام شود. در صورت استفاده از این دستگاه هیچ نوع شکستگی، ترک و خامی در زغال ها مشاهده نمی شود.
فرم زغال ها نیز به علت گرما و حرارت ناشی از اتاقک در بهترین حالت خودشان قرار دارند و بدون هیچ گونه ترک و شکستگی کاملاً درست شکل می گیرند. حرارت دهی در زغال جی‌ پلاس به صورت کامل انجام می شود و هیچ مصرف غیر هدفمندی در این خط تولید زغال انجام نمی شود.
این زغال جی پلاس عمر بسیار بالایی دارد و کنترلی که بر فشار داخل اتاقک دارد بسیار راحت و بی دردسر انجام می شود. تخریبی در این دستگاه انجام نمی ‌شود و فضای متناسبی برای گردش گرما در آن وجود دارد. این زغال یا ذغال به عنوان اولین کوره زغال صنعتی ای که کف ندارد شناخته می شود و اتفاقاً به همین منظور بسیار مناسب است.
برعکس هایی که از طریق جریان همرفتی تولید انرژی می کردند این با عملکردی متفاوت رو به ­رو است که این موضوع باعث مزایای بسیار زیادی در این دستگاه برای خط تولید زغال شده است.
یکی از مزایای زغال جی پلاس منحصر به فرد بودن این است که به دلیل شکل ظاهری و طراحی فوق العاده ای که دارد باعث می شود که در تمام مدت پخت همه زغال ها به یک شکل و با یک اندازه حرارت ببینند.
این دستگاه به دلیل صرفه جویی در انرژی و بهبود فرآیند محصول نهایی و کیفیتی که ارائه می دهد یکی از بهترین دستگاه های زغال و جز یکی از به صرفه ترین خط تولید زغال در حال حاضر است و هیچگونه مشابهی ندارد.

کوره زغال ساز
در این حالت گرما و حرارت به همه­ی زغال­ها می رسد و به صورت قالب هم اندازه تولید می‌شوند. در این نیز مثل باقی های سازان پاسارگاد هم زغال لیمو و هم زغال کبابی تولید می شود.
شما می­توانید با خیالی آسوده از سازان پاسارگاد خرید کنید زیرا کوره ‌های تولید زغال و کوره زغال صنعتی، کوره سازان پاسارگاد دارای ضمانت و خدمات پس از فروشدر همه زمینه های خط تولید زغال است هستند.
یکی از نکات بسیار مهم در این کوره ها اختلاف دما در پایین کوره تا بالای کوره تولید زغال است که به صفر می ‌رسد در نتیجه حرارت به طور یکسان در همه نقاط کوره پخش می‌شود و باعث ساخت زغال هایی همگن، هم شکل و به یک اندازه خالص می‌شود.
خرید کوره زغال صنعتی و ساخت زغال به یکی از مشاغل پول ساز در این سال ها تبدیل شده است. اما به اشتباه بسیاری از افراد با نا آگاهی به خرید کوره هایی دست می زنند که بازدهی خوبی ندارند.
کوره زغال و کوره تولید زغال به روش های مختلفی حرارت را در میان زغال پخش می کند . یکی از مهم ترین مسائل در ساخت زغال حرارتی است که باید به یک اندازه به زغال ها برسد. در صورت این هماهنگی است که همه­ی زغال ها کیفیت یکسانی پیدا میکنند.

انواع کوره تولید زغال و خط تولید زغال

کوره های تولید زغال یا کوره زغال صنعتی و خط تولید زغال ها به دو نوع سنتی و صنعتی تقسیم میشوند. کوره­ تولید زغال سنتی که قدیمی هستند با استفاده از سیمان یا آهک در دل زمین درست میشوند و زغال ها تحت حرارت به روش سنتی تولید می‌شوند.
اما در روش صنعتی که با سرعت بالایی همراه است، چوب ها با سرعت بالا به زغال تبدیل میشوند. کوره صنعتی زغال نسبت به کوره سنتی قیمت بالاتری دارد اما مزایای بسیار زیادی نسبت به این کوره دارد.
معرفی کوره زغال یا ذغال 6 جداره لیمو و کبابی:
این کوره زغال صنعتی یک چند منظوره است که از شش دیواره تهیه شده است. گازگیری در این خط تولید زغال به صورت صددرصد انجام میشود.
این دستگاه زغال می‌تواند هم زغال لیموی بسیار با کیفیت و هم زغال کبابی بدون کمترین میزان شکستگی یا دفرمه شدن را در اختیار شما قرار دهد. در کوره هایی که چند جداره هستند، حرارت دهی انجام میشود.
ضخامت لایه های این کوره تولید زغال متناسب با محصولی است که تولید می شود. به دلیل اینکه این کوره شش جداره هست، اندازه لایه ها و تناسب بین آنها بسیار اهمیت دارد.
در کوره سازان پاسارگاد می­توانید اطمینان صد در صدی نسبت به خرید کوره های زغال و خط تولید زغال داشته باشید و از جنس تجهیزات و موادی که در کوره زغال صنعتی ها استفاده میشود، آسوده خاطر باشید.
اما در مقابل کوره سازان پاسارگاد کوره های بسیار زیادی در قیمت های مختلف تولید کرده است که هماهنگ با بودجه­ی کارگاه های تولیدی کوچک است.
فرم خوب یک زغال و پخت کامل تمام زغال ها از فواید یک دستگاه صنعتی خوب و با کیفیت است که در تمام کوره تولید زغال کوره سازان پاسارگاد این موارد به چشم میخورد.
کوره زغال تک منظوره کبابی ( ۵-۴-۳ جداره):
کوره زغال تک منظوره کبابی همانطور که از نامش مشخص است تنها می‌تواند زغال کبابی تولید کند و با خرید این دستگاه و راه اندازی خط تولید زغال آن شما به راحتی می توانید روزانه مقدار زیادی زغال کبابی تولید کنید. چنانچه علاوه بر زغال کبابی به زغال لیمو نیاز دارید میتوانید از دستگاه های چند منظوره کوره سازان پاسارگاد استفاده کنید و برای زغال های کبابی از کوره زغال کبابی استفاده کنید.
این دستگاه کیفیت خوبی دارد و مانند باقی کوره ‌های پاسارگاد از بهترین کوره زغال صنعتی ایران است. با توجه به اینکه این کوره جزو جدیدترین محصولات این شرکت نیست اما نیاز خریدار را کاملاً رفع میکند و با ویژگی های منحصر به فردی که دارد یک خرید عالی برای افرادی است که به تولید زغال و راه اندازی خط تولید زغال مشغول هستند.
این زغال ها را بدون شکستگی و بدون مشکل خاصی با فرمی عالی در اختیار شما قرار میدهد. کوره سازان پاسارگاد می تواند بهترین زغال های کبابی و لیمو را با کمترین بودجه به شما بدهد.
چنانچه برای خرید کوره زغال سوال خاصی دارید به راحتی می توانید با ورود به سایت کوره سازان پاسارگاد با این مجموعه تماس بگیرید و با توجه به بودجه خود و نوع کارکردی که از یک کوره زغال انتظار دارید خط تولید زغال خود را مشخص کنید. کوره سازان پاسارگاد بهترین کوره زغال صنعتی را میتواند در اختیار شما قرار دهد.
کوره زغال تک منظوره کبابی ( ۵-۴-۳ جداره)
کوره سازان پاسارگاد برای افرادی که در خرید انواع کوره زغال شک دارند یک مشاور عالی است. در هنگام خرید کوره تولید زغال شما باید چند المان را در نظر بگیرید. ابتدا بودجه خود را مشخص کنید. طبیعی است که با بودجه کم نمیتوانید یک دستگاه زغال ساز صنعتی با کیفیت بخرید. پس از آن که بودجه شما مشخص شد، میتوانید تصمیم بگیرید که به چه منظور یک دستگاه زغال یا خط تولید زغال میخواهید.
برای مثال بسیاری از افراد دستگاهی میخرند که تنها زغال لیمو تولید کند و در مقابل افراد دیگری هستند که دستگاه مخصوص پخت زغال کبابی میخواهند. در این میان دستگاه های مختلف دیگری وجود دارد که کمی گران تر است اما با چند منظوره بودنش برای شما احتمال سودآوری بیشتری دارد.
موادی که یک را میسازد کیفیت این کوره را مشخص میکند. بنابراین در حین خرید کوره زغال به این موضوع توجه داشته باشید که محصولی که میخرید از مواد با کیفیتی ساخته شده باشد.
شاید جذاب باشد بدانید اکثریت کشورهای عالم برای مثال امارات ،قطر ،بحرین ، عمان و ترکیه و… از زغال حبه قندی ( مکعب ) که با خاک زغال تهیه و تنظیم میگردد استعمال میکنند. این یعنی ما می بایست بدین قضیه بیاندیشیم با راه اندازی دستگاه زغال و خط تولید زغال که بتوانیم با تکنولوژی بالا، زغال حبه ای با خاک زغال را ساخت کنیم و آن را به مرزوبوم های دیگر صادر نماییم.
انواع زغال را بیشتر بشناسید.
بعضی زغال هستند و بعضی کوره های دیگر برای تولید زغال کبابی درست می شوند. اما در این میان کوره هایی وجود دارند که هر دو نوع زغال را تولید میکنند. این کوره ها طبعاً بسیار به صرفه تر هستند.
کوره سازان پاسارگاد نوعی کوره زغال تولید کرده است که چند نوع زغال تولید میکند و در این کوره ها کار اپراتور بسیار آسان است.
در این دستگاه زغال همرفتی هم زغال لیمو و هم زغال کبابی درست میشود. معمولاً این کوره ها بیشترین بازدهی خود را دارند و مصرف کم انرژی در آن‌ها باعث فروش بیشتر این کوره ها شده است. این کوره زغال از طریق جریان همرفتی زغال تولید می کند.
با خرید این زغال می‌توانید به راحتی تولید بسیار بالایی داشته باشید چرا که این کوره تولید زغال به راحتی خنک می شود و می توانید آنچه که تولید کردید را از آن بهره برداری کنید. بهتر است بدانید که کوره همرفتی جداره ای نیست و نوع حرارت دهی در آن به صورت همرفتی انجام می شود.
افرادی که در کوره سازان پاسارگاد فعالیت دارند با تلاش زیاد توانستند بهترین کوره های زغال کم انرژی و با کیفیت را تولید کنند. یک دستگاه زغال خوب و خط تولید زغال ویژگی هایی دارد که از جمله آنها می توان به مصرف انرژی پایین و تولید انبوه زغال اشاره کرد.
با ورود به سایت کوره سازان پاسارگاد می‌توانید نوع عملکرد هر کدام از این شرکت را مشاهده کنید و با توجه به بودجه خود کوره تولید زغال مورد نظر را خریداری کنید. کوره زغال همرفتی انرژی پایین تری را مصرف می کند. یکی دیگر از ویژگی های این کوره ها خنک شدن سریع است.
وقتی که یک کوره سریع تر خنک می شود، شما می توانید به راحتی زغال ها را از آن استخراج کنید و باری دیگر به تولید زغال مشغول شوید.
در واقع این کوره ها سرعت عمل شما را بالا می برند. مصرف سوخت پایین نیز یکی دیگر از ویژگی های کوره های زغال همرفتی در کوره سازان پاسارگاد است. برای اطلاع از راه اندازی خط تولید زغال آن صفحه مربوز به این کوره را مطالعه کنید.
برای بسیاری این سوال پیش می آید که مصرف انرژی پایین کوره زغال همرفتی شاید نسبت به تولید انبوه و نگه داشتن حرارت تاثیر منفی بگذارد، ولی باید توجه داشته باشید که برعکس آن چیزی که فکر می‌کنید این کوره ها در نگهداری حرارت نیز بسیار خوب عمل می کنند.

سوالات متداول

✔ ضمانت نامه های شرکت پاسارگاد بابت خرید کوره ها چی هست؟

تضمین خرید کل زغال لیمو و مرکبات تولیدی شما
اول نوع اموزشمون هست که به گونه ایه که در اولین پختتون یک زغال درجه یک میگیرید.
دوم نوع زغالی هست که با دستگاه ها گرفته میشه که کاملا بدون دود و بو و خاموشیه.
سوم تامین مواد اولیه چوب لیمو و مرکبات هست در تمام فصول سال با حداقل قیمت و بهترین کیفیت

✔ تولید زغال در کوره های صنعتی بهتره یا سنتی؟

مطمئنا در کوره های صنعتی، به دلیل انتقال دمای یکنواختی که وجود دارد

✔ کوره های صنعتی با چه سوختی کار میکنند و نوع برق مصرفیشون چی هست؟

سوخت اصلی گاز یا گازوئیل و نیازمند یک برق بسیار ضعیف شهری بابت روشن شدن سیستم دیجیتال

✔ ویژگیه منحصر به فرد کوره های جی پلاس نسبت به سایر کوره ها چیست؟

کوره های جی پلاس کوره های بدون کف هستند و دارای لوله ها و باکس های استیل آتشخوار هستند و کنترل فشار و کار اپراتوری در این کوره ها بسیار راحتتر هست

✔ آیا کوره های صنعتی اتلاف انرژیه زیادی دارند و یا به نوعی مصرف سوختشون بالاست؟

این کوره ها بسیار کم مصرف هستند و دارای عایق بندیه دوبل میباشند در نتیجه مصرف سوخت بسیار پایین دارند به طوری که در دمای خیلی بالا تا زمانی که دست روی کوره نگذاریم متوجه نمیشیم که کوره روشن هست

✔ فضای مورد نیاز برای نصب کوره ها چقدر است؟

کوره ها فضای ۲۰ تا ۳۰ متر مربع جهت نصب نیاز دارند

✔ فضای مورد نیاز برای کارگاه تولید زغال باید مسقف باشد؟

ترجیحا بله

کوره سازان پاسارگاد

تولید کننده انواع کوره صنعتی، خط تولید زغال فشرده و چینی ، خط تولید زغال همرفتی ، کوره ای برای تولید انواع زغال کبابی ، قلیان و مجلسی از سوی کوره سازان پاسارگاد ، این مجموعه با بیش از ۱۵ سال سابقه و برخورداری از آخرین تجهیزات و تکنولوژی های فعالیت توانسته است تبدیل به مجموعه ای معتبر و وسیع در عرصه تولید زغال باشد.

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما