کوره ی فوق صنعتی جی پلاس (+G)

قبلی
بعدی

کوره ی فوق صنعتی جی پلاس (+G)

اولین کوره فوق صنعتی زغال در دنیا که کف کوره ندارد

عمر بسیار بالاتر و کنترل فشار بسیار راحت

ثبات دمای بهتر در کوره با توجه به نوع حرارت دهی برتر آن

مصرف پایین تر انرژی

استعلام آنلاين قيمت

با ثبت درخواست قیمت، کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.
توضیحات محصول
خدمات پس از فروش
ضمانت نامه ها
توضیحات محصول

کوره سازان پاسارگاد برآن بود که بعد از مدل کوره زغال صنعتی همرفتی کوره ای طراحی و تست و وارد بازار نماید تا هزینه های حفظ و نگهداری آن به حداقل برسدو کنترل درتولید بخصوص کنترل فشار راحتتری برای اپراتور به همراه داشته باشد.

بعد از 2 سال طراحی و آزمون های مختلف کوره های نسل جدید کوره سازان پاسارگاد به بازار عرضه نمود با نام کوره فوق  (G+ )  صنعتی جی پلاس.

اولین کوره فوق صنعتی زغال در دنیا که کف کوره ندارد و هیچ حفظ و نگهداری از بابت کف کوره وجود نخواهد داشت چون کوره کف کوره ندارد و همچنین جداره ای هم نیستند.

. این کوره منحصربه فرد طوریست که برعکس کوره های تولید زغال همرفتی و یا جداره ای که مشعل درزیر کف کوره قرار میگرفت در نحوه ی تولید زغال در کوره زغال ساز جی پلاس مشعل بالاتر از نقطه کف که در زمین قراردارد نصب گردیده و در اتاقک چیدمان چوب قرار گرفته و این عمل انتقال گرما به داخل مخزن چوب ، کوره بازهم نسبت به کوره تولید زغال همرفتی سریعتر عبور میدهد و جالبتر اینکه ماندگاری دما در داخل کوره هم یکنواخت ولی باز هم حرارت به صورت غیر مستقیم عمل میکند اما انتقال مولکول گرمایی ایجاد شده توسط مشعل های کوره تا به سمت اگزوز خروجی بروند مسیری بیشتر و با تمرکز بالاتری را نسبت به کوره زغال همرفتی می پیمایند و این باعث میشود مولکول گرمایی خروجی از کوره جی پلاس خنک تر از دیگر کوره های تولید زغال باشد و این بدان معناست که تا جای ممکن مولکول گرمایی ،گرمای خود را به داخل کوره انتقال داده است .

از ویژگی های دیگر کوره زغال ساز جی پلاس ،به عمر بسیار بالاتر و کنترل فشار بسیار راحتتر اپراتور ،ثبات دمای بهتر در کوره با توجه به نوع حرارت دهی برتر آن و به علت مصرف پایین تر انرژی ونوع حرارت دهی در اتاقک چیدمان چوب و گرفتن گرمای بیشتر از هر مولکول گرمایی ، تعداد روشن شدن مشعل توسط سیستم دیجیتال آن به دفعات کمتر از کوره زغال همرفتی و بخصوص کوره زغال جداره ای است وهیچ مشکل و نگرانی از کف کوره یا نقطه ای در حال تخرب به علت وجود شعله وجود ندارد و این تمایز ما نسبت به دیگران است.

توضیحات نوع حرارت دهی در کوره های +G

برای بیان نوع حرارت دهی در کوره های جی پلاس قبل از آن باید مقداری توضیحات فنی بیان کنم :

احتراق یک تحول شیمیایی است و اکسیداسیون سریع سوخت ها ( انواع گاز یا گازوئیل و ….) را احتراق مینامیم . در هنگام احتراق گاز یا گازوئیل ، بر اثر ازاد شدن و فعل و انفعال شیمیایی زیاد، نور زیادی ایجاد میشود که آنرا به اصطلاح شعله میگوییم.

در احتراق که توسط مشعل های کوره تولید زغال جی پلاس ایجاد میشود ،در بدو ورود به مسیری که برای آن دراین کوره زغال ساز جی پلاس طراحی نمودیم مخلوط سوخت و هوا وارد میشود ولی نورانی یا به قول معروف شعله نمیگیرد ولی حرارت در اکثر نواحی فعل و انفعال صورت میپذیرد اما نقطه اصلی حرارت و مرکزیت دما در قسمت پرنور و روشن مسیر هدایت طراحی شده در کوره صنعتی جی پلاس ایجاد میگردد و اگر این اتفاق بیافتد چوبی که به نقطه مسیر قسمت پرنور نزدیکتر است ( به صورت غیر مستقیم ) حرارت بیشتری میبیند وآن برای یک تولید یکنواخت مضراست واز استاندارد کوره سازان پاسارگاد برای تولید موفق خارج است .

برای جلوگیری از این اتفاق کم کردن منطقه فعل و انفعال که حرارت قبل از نور زیاد (شعله) ایجاد میگردد را کم کردیم ( با تست های فراوان و آزمون های متوالی تا به نتیجه رسید) و با آزاد شدن سریع انرژی محبوس در شیمیایی وسرعت بیشتر حرکت مولکول گرم شده ،عملیات را با موفقیت به سرانجام رساندیم و این تکنیکی در ساخت کوره زغال جی پلاس محسوب میگردد. این نوع حرارت دهی به صورت کامل انتقال به گرمادهی درون کوره را ایجاد میکند ،در نتیجه راندمان احتراق کاهش پیدا میکند .سرعت ایجاد شده در انتقال حرارت مسیر مشعل یکنواختی حرارت در این طراحی منحصر به فرد کوره صنعتی جی پلاس را ایجاد مینماید.

برای مشاوره ی رایگان جهت خریدی مطمئن و کسب درآمد میلیونی در ماه با ما اکنون تماس بگیرید

خدمات پس از فروش

✅ تضمین خرید کل زغال لیمو و مرکبات تولیدی بدون قید و شرط
✅ آموزش جامع و کامل و کاملا رایگان به گونه ایه که در اولین پخت یک زغال درجه یک میگیرند
✅ تضمین کیفیت محصول تولیدی  که با دستگاه ها گرفته میشه که به صورت جز به جز کیفیت محصول در قرارداد مکتوب قید میشه
✅  تضمین تامین مواد اولیه چوب لیمو و مرکبات هست در تمام فصول سال با حداقل قیمت و بهترین کیفیت

ضمانت نامه ها

ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت

سیستم مدیریت یکپارچه  lms

ایزو ۴۵۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی سلامت و محیط زیست

ایزو ۱۴۰۰۱ سیستم مدیریت محیط زیست

-5s نظام اراستگی محیط کار

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

مدیریت منابع انسانی (HRM)

مدل تعالی سازمانی (EFQM)

نظام آراستگی محیط کار (5S)

استاندارد مسئولیت اجتماعی (ISO 26000)

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

– 10004 رضایتمندی مشتریان

–  10388  ایزو استاندارد دستور العمل ایمنی محصول

– 13577 ایمنی کوره صنعتی

9001سیستم مدیریت کیفیت

10377 ایمنی محصول مصرف کننده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
جان دو
جان دومدیر عامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
جان دو
جان دومدیر عامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
جان دو
جان دومدیر عامل
قبلی
بعدی

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما