کوره زغال 6 و 7 جداره چند منظوره

قبلی
بعدی

کوره زغال 6 و 7 جداره چند منظوره

در کوره  6 و7 جداره ای لیمو و کبابی زغال تا 90% سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل میتوانید تحویل بگیرید

عدم پرتی در حرارت مصرف انرژی

۱۲ تا ۱۵ ماه ضمانت و۱۰ سال خدمات پس از فروش

استعلام آنلاين قيمت

با ثبت درخواست قیمت، کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.
توضیحات محصول
خدمات پس از فروش
ضمانت نامه ها
توضیحات محصول

کوره های 6 و 7 جداره ای کوره سازان پاسارگاد

یکی دیگر از سری دستگاه زغال ساز شرکت کوره سازان پاسارگاد، کوره های 6 و7 جداره ای است

کوره زغال برای تولید زغال لیمو از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است از طراحی کوره و یکدست بودن دما در روند دمای دمای پایین تا دمای بالاگرفته که نقش بسزایی در امر تولید موفق دارد .چه نوع حرارت دهی که باعث دفرمه شدن کوره در دراز مدت نگردد و ضمن اینکه آموزش نقش ۵۰ درصدی و زنجیر وار به طراحی کوره متصل است که این مجموعه به صورت تضمین محضری این عمل را از بابت گرفتن محصول درجه یک تضمین مینماید.

در کوره  6 و7 جداره ای لیمو و کبابی زغال تا 90% سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل میتوانید تحویل بگیرید .

به خاطر 6 و7جداره ای بودن و عدم پرتی در حرارت مصرف انرژی در این کوره زغال بسیار پایین میباشد .

کوره زغال  6 و7 جداره ای لیمو و کبابی فوق دارای ۱۲ تا ۱۵ ماه ضمانت و۱۰ سال خدمات پس از فروش

کوره های  6 و7 جداره ای کوره سازان پاسارگاد نوع حرارت دهی به گونه ای خواهد بود که عمل حرارت دهی باعث اکسید شدن ورق کف کوره نگردد و راهکارهای مناسب برای انبساط و انقباض ورق درنظر گرفته شود تا ورق قدرتمند باشد و مشکلی حتی در دراز مدت نداشته باشد به طوری که عمل حرارت درست باعث می شود عمر کوره طولانی مدت گردد و مشکلات کشش لایه های بغل وضعیت جوش استیل آهن یا پارگی کف کوره در کوره ی تولید زغال کوره سازان پاسارگاد و دستگاه تولید زغال کاملا رفع گردد.
در کوره های  6 و7 جداره ای از هدایت گرما استفاده شده وحرارت دهی انجام می گیرد. با انتقال گرما از بدنه بیرونی به فضای خنک تر و گرم شدن فضای بیرونی سرعت مولکول ها افزایش یافته و سبب انتقال گرما در کوره های  6 و7 جداره ای در بین جداره ها میگردد. هرچه ضخامت لایه های ایجادی (فضای داخل و بیرونی کوره را لایه می نامند)در کوره های صنعتی تولید زغال و دستگاه تولید زغال کوره سازان پاسارگاد کمتر باشد انتقال گرما به داخل کوره سریعتر و در نتیجه مصرف انرژی و سوخت پایین تر میاید. چرا که اولا هدایت گرما با ضخامت جسم رابطه معکوس دارد یعنی هرچه ضخامت جسم کمتر باشد هدایت گرما بیشتر خواهد بود و همچنین انتقال هدایت جامدات سریعتر از گازها ایجاد میگردد چون فاصله مولکولی بین جامدات از مایعات و گازها نزدیکتر است. پس برای نتیجه بهتر باید در کوره های تولید زغال و دستگاه تولید زغال کوره سازان پاسارگاد از ورق های ضخامت مناسب در لایه های کوره  6 و7 جداره ای کوره سازان پاسارگاد استفاده گردد

کوره صنعتی  6 و7جداره ای چندمنظوره: کوره تولید زغال  6 و7 جداره ای چندمنظوره با کمک و زحمت وصف ناپذیر کوره سازان پاسارگادو بعد از حدود ۳ سال تلاش شبانه روزی و تغییرات متداول در کوره تک منظوره ای با هزینه ی تست بالاتا جواب گرفتن ۱۰۰% و تحویل با کیفیت ترین زغال و گاز گیری کامل زغال بدون شکستگی تا بیش از ۸۰% بدون کوچکترین خامی در کل زغال تحویلی،درسال ۱۳۹۰ رونمایی و به بازار عرضه شدکه دست تک تک همکاران عزیزمان را میفشارم.
از آن روز ،هر لحظه براین باور تلاش کردیم تا کوره چند منظوره  6 و7 جداره ای را به حداقل مشکل و با رفاه بیشتری نسبت به قبل برسانیم و کاستی های تولید زغال لیمو را بپوشانیم .از جمله تعداد  6 و7 جداره برای این عمر و کاربرد هر جداره به صورت جداگانه،عمل هموژن در کوره و  دستگاه تولید زغال با راندمان بالا،راحتی و سرعت عمل بیشتر برای خارج کردن زغال تولیدی و پر کردن چوب لیمو برای تولید مجدد،رفع مشکل کف کوره با سیستم جدید حرارت دهی در کوره تولید زغال لیمو و دستگاه تولید زغال سیستم سرکه گیری جدید و فیلتراسیون ۱۰۰% ،دسترسی راحت و کامل به کل سیستم داخلی دود کش کوره برای تمیز کردن و لایه روبی آن ،عدم خوردگی ورق های داخلی کوره به علت سرکه چوب در کوره که باعث خوردگی فلز میگردد.
مشکل پرتی حرارت به دلیل عایق های قوی بیش از حد در آتشکده های کوره و دستگاه تولید زغال منتفی است و این کمک به مصرف انرژی درست میکند کوره ای یکنواخت تحوی میگیرد.

مشتریان عزیز کوره سازان پاسارگاد تنها دستگاه تولید زغال چند منظوره 6 و 7جداره ای از ما خرید نمیکنند بلکه همراه با کوره به صورت تضمینی آموزش و سیستم جدول زمان بندی هر مدل و هر قطر چوب و نحوه ی عملکرد در کوره و نحوه ی عملکرد با سیستم دیجیتال دستگاه تولید زغال برای تولید انواع زغال لیمو،مرکبات ،سیب ، بلوط ،کبابی ، پسته و …..100% عالی بازار را به صورت مکتوب همراه با جزئیات از کیفیت تولید در قرار داد قید میگردد رابه یادگار میبرند. این آموزش توسط کادر پشتیبان مجرب و حرفه ای در زمان 24 ساعت پخت شما ارائه میگردد.
در تولید کوره های دو منظوره مفتخر به گرفتن
Iso 9001_2008

از کشور انگلستان و در مورد آموزش تضمینی تولید زغال لیمو با سعی فراوان مفتخر به گواهی نامه ی
Iso 9015_2000

از کشور انگلستان شده ایم
Iso 9001_2008.

درکوره تولید زغال کوره سازان پاسارگاد کلیه قوانین زیست محیطی  رعایت گردیده و شبکه سرکه گیری و عمل فیلتراسیون در دودکش های کوره نصب گردیده تا شما در خروجی هیچ دودی رویت نرسد .دسترسی کامل به کل نقاط دودکش بابت تمیز کردن و لایه روبی هم از طراحی های زیبای کوره زغال 6 و 7 جداره ای کوره سازان پاسارگاد میباشد.
تذکر : دو کوره تولید زغال لیمو 6 و 7 جداره ای به علت نوع حرارت دهی که از زیر کوره آغاز و به لایه ها ادامه پیدا میکند نمیتوان برای تولید زغال لیمو ،این مدل کوره تولید زغال را بیش از 2 تن ساخت زیرا با بزرگتر شدن فضای کوره که چوب در آن جای میگیرد. لایه های گرماده ازهم دورتر و در نتیجه اختلاف دما بین کناره های کوره و مرکز کوره بوجود می آید که این اتفاق برای تولید زغال لیمو و مجلسی سم محسوب میشود و کیفیت زغال را به چالش میکشد ولی برای تولید زغال کبابی اصلا مهم نیست .

بنابراین اگر شما دوست عزیز نیت به تولید زغال لیمو و مجلسی داریذ و نیاز خود را در کوره بیش از 2 تن میبینید حتما از دیگر محصولات ما ( همرفتی ، جی پلاس ،کومپیند مدل 2 ) استفاده نمایید.

خدمات پس از فروش

✅ تضمین خرید کل زغال لیمو و مرکبات تولیدی بدون قید و شرط
✅ آموزش جامع و کامل و کاملا رایگان به گونه ایه که در اولین پخت یک زغال درجه یک میگیرند
✅ تضمین کیفیت محصول تولیدی  که با دستگاه ها گرفته میشه که به صورت جز به جز کیفیت محصول در قرارداد مکتوب قید میشه
✅  تضمین تامین مواد اولیه چوب لیمو و مرکبات هست در تمام فصول سال با حداقل قیمت و بهترین کیفیت

ضمانت نامه ها

ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت

سیستم مدیریت یکپارچه  lms

ایزو ۴۵۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی سلامت و محیط زیست

ایزو ۱۴۰۰۱ سیستم مدیریت محیط زیست

-5s نظام اراستگی محیط کار

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

مدیریت منابع انسانی (HRM)

مدل تعالی سازمانی (EFQM)

نظام آراستگی محیط کار (5S)

استاندارد مسئولیت اجتماعی (ISO 26000)

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

– 10004 رضایتمندی مشتریان

–  10388  ایزو استاندارد دستور العمل ایمنی محصول

– 13577 ایمنی کوره صنعتی

9001سیستم مدیریت کیفیت

10377 ایمنی محصول مصرف کننده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
جان دو
جان دومدیر عامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
جان دو
جان دومدیر عامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
جان دو
جان دومدیر عامل
قبلی
بعدی

      خانه خدماتتماس ارتباط با ما