معرفی کامل انواع دستگاه و کوره زغال صنعتی برای تولید زغال | کوره سازان پاسارگاد

معرفی کامل انواع دستگاه و کوره زغال صنعتی برای تولید زغال

خرید دستگاه کوره زغال نیازمند داشتن اطلاعات و آگاهی از انواع محصولات و میزان بازدهی و بازخورد محصول و همچنین سرعت خط تولید و میزان سود و شرایط آب و هوایی دارد به همین جهت نیاز به یک مشاوره جهت خرید کاری ضروری می باشد و تا زمانی که از شخص متخصص مشاوره و راهنمایی نگرفته اید بهتر است که اقدام دیگری نداشته باشید

دستگاه کوره زغال

به منظور تولید زغال کباب میتوانید از دستگاه تولید زغال کبابی استفاده بکنید، شما می توانید برای خود خط تولید دستگاه کوره زغال راه اندازی بکنید و با توجه به درخواست های بالای بازار برای عرضه این موضوع ، شرایط فروش بسیار مناسبی را خواهید داشت.

به دستگاه های تولید زغال کباب دستگاه کوره جداره ای نیز گرفته می شود و با استفاده از دستگاه کوره جداره ای می توان زغال های مخصوص کباب را تولید و عرضه نمود.

کوره زغال

نسل جدیدتر

دستگاه کوره زغال کومپیند لیمو و کبابی ( نسل جدید دستگاه کوره ها)

این نسل از دستگاه های تولید زغال بسیار بازدهی خوبی دارند و بدلیل جدید بودن آن سعی شده است تا همه بهینه سازی های لازم در آن اعمال شود و با افتخار میتوان اشاره به تولید بیش از 98 درصد و 100 درصد گاز گیری کامل در این دستگاه ها اشاره نمود.

ادامه مطلب  طرح توجیهی اقتصادی دستگاه های تولید زغال فشرده

در ایران بصورت ویژه با کیفیت بسیار بالا این نوع از دستگاه توسط دستگاه کوره سازان پاسارگاد ارائه می شود.

 

دستگاه کوره زغال کومپیند

این محصول دارای بیشترین بازدهی در بین محصولات می باشد همچنین وجود 10 سال خدمات پس از فروش + پیشرفته ترین سیستم دیجیتال از ویژگی های این محصول می باشد.

بیشترین بازدهی در این محصول موجب شده تا در بین خریداران محبوبیت بسیار بالایی داشته باشد. بدلیل طراحی خاص که در تولید محصول به کار رفته است بیش از 98 درصد زغال سالم بدون هیچ گونه شکستگی و 100 درصد گاز گیری کامل و بدون هیچ گونه خامی در این محصول آن را بصورت ویژه معرفی می کند. در کنار همه این ویژگی ها این محصول از شرکت دستگاه کوره سازان پاسارگاد قادر به تبدیل یک برگ درخت به همراه کنده به زغال و نوع حرارت دهی سینوسی و موجی نوع آیرو دینامیک که کمترین مصرف انرژی را دارد این محصول را بصورت یکی از بهترین محصولات تولید شده معرفی می کند.

ادامه مطلب  روش های تولید زغال لیمو و کوره تولید زغال لیمو

میزان مصرف بهینه و بسیار کم این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه های موجود در بازار موجبات بازدهی بسیار بالا در طولانی مدت را برای شما دارد  وهمچنین امکان راه اندازی خط تولید زغال با حداقل شرایط را برای شما فراهم می کند.

دستگاه کوره زغال تک منظوره

اين دستگاه در شركت كوره سازان پاسارگاد در مدل هاي ٥ جداره طراحي شده و از آن براي توليد زغال كبابي استفاده ميشود و تنها در چند ساعت با توجه به توان بالاي دستگاه و فشار حرارتي كه ميتواند ايجاد كند،زغال كبابي را با بهترين كيفيت توليد ميكند.
با توجه به آموزش هايي كه شركت كوره سازان به توليد كنندگان ميدهد،شركت هاي توليد كننده ميتوانند زغال هايي كاملا درشت و بدون خاكه توليد كنند.
همچنين از قابليت هاي برتر كوره زغال جداره اي تبديل تكه هاي چوب و حتي تنه درختان به زغال است و نكته قابل توجه ديگر دوستدار طبيعت بودن اين دستگاست كه شركت كوره سازان پاسارگاد با تدابيري اين عمل را براي دستگاه هاي توليدي خود به ارمغان آورده است.

 

دستگاه کوره زغال همرفتی

شرکت کوره سازان پاسارگاد یک دستگاه تولید زغال لیمو را ارائه میدهد که توان تولید زغال لیموی با کیفیت دارا است ،البته این دستگاه زغال کبابی را نیز بسیار با کیفیت تولید میکند.
این دستگاه با توانایی بالایی که در تولید زغال دارد انواع زغال را تا حد بسیار زیادی بدون شکستگی تولید میکند و از قابلیت های برتر این دستگاه کوره زغال میتوان به تبدیل انواع و اندازه های مختلف چوب حتی چوب کبریت به زغال اشاره نمود.
یک مزیت برتر دستگاه کوره زغال دستگاه کوره همرفتی هموژن 100% دستگاه کوره است و به راحتی قابلیت کنترل
فشار و گازگیری را دارد.
از قدرت و ویژگی های برتر این دستگاه حتما استفاده کنید!
قابل ذکر است که ویژگی های این دستگاه به طور کلی با دستگاه کوره زغال 6 جداره کاملا متفاوت است.
شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا خریدی مطمعن و تضمینی داشته باشید.

ادامه مطلب  فرایند کامل تولید انواع زغال با دستگاه زغال ساز

کوره زغال همرفتی

دستگاه کوره زغال G+ بدون کف

دستگاه کوره زغال جی‌پلاس بدون کف ، دستگاه کوره های نسل جدیدی هستند که کف کوره ندارد، به طوری که در کوره های همرفتی، مشعل زیر کف کوره قرار می گیرد و در کوره های جی پلاس بدون کف مشعل در بالای کف کوره و در محوطه ی داخلی ای که چوب قرار میگیرد نصب می شود.

انتقال حرارت سریع تر، در نتیجه مصرف انرژی (مصرف سوخت) پایین تر است. در این دستگاه کوره های زغال عایق بندی دوبل است در نتیجه اتلاف حرارت بسیار بسیار پایین تر می باشد، به طوری که در زمان روشن شدن دستگاه کوره باید به بدنه دستگاه کوره دست زد تا از روشن بودن کوره مطلع شوید.

در دستگاه کوره های همرفتی عدم شکستگی زغال تا ۹۰٪ است ولی در دستگاه کوره های جی پلاس بدون کف تا ۱۰۰٪ می باشد. انتقال حرارت در کوره های فوق صنعتی همرفتی به صورت همرفت ولی در کوره های G+  بدون کف ، به صورت تابشی و چرخشی است.

ادامه مطلب  زغال خودسوز چیست و چه ویژگی ها و کاربردهایی دارد؟

 

سایر ویژگی های دستگاه کوره زغال جی پلاس بدون کف عبارتند از:
1- فضای بیشتر برای تناسب گردش گرمای در کل مناطق بارگیر کوره
2-عملکرد پرتابی گرما برای چوبهایی که فی مابین چوبهای دیگر در معرض حرارت کمتر قرار دارند.
3-سیستم خروجی کنترل فشار در مواقع ایجاد فشار بالا در کوره
4- تنها کوره در دنیا بدون کف کوره حرارتی و بدون هیچ حفاظ حرارتی با یکنواختی دمای کف تا سقف.
5- طراحی کاملا مهندسی و صنعتی در کنار علوم متالوژی و همسوسازی در عملکرد فوق العاده تولید زغال قلیان
6-عملکرد صد در صد در بهره برداری از زغال بدون شکستگی
7- عملکرد صد در صد در گاز گیری کامل زغال های بهره برداری شده
8- عملکرد صد در صد در تولید کامل زغال، بدون کوچکترین خامی در کل زغال
9-بدون هیچگونه چیدمان برای آتشکده و اجرای آتشکده حرارتی.
10- بهره برداری و تبدیل زغال از برگ درخت یا چوب کبریت در کنار تنه درخت، در یک پخت در کنار هم ، بدون کوچکترین شکستگی یا ترک یا ضعف در زغال دریافتی
11- حرارت دهی به چوب برای تبدیل به زغال بصورت پیوسته و بدون وقفه
12- حرارت دهی به چوب حتی در زمان خاموش بودن مشعلها توسط منبع ذخیره حرارت در کوره و انتفال یکنواخت حرارت ذخیره شده به کل ‌نقاط درونی کوره.

ادامه مطلب  زغال چیست؟ انواع زغال فشرده و موارد مصرف زغال

مقایسه دستگاه کوره صنعتی زغال ودستگاه کوره سنتی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه زغال، تمامی روش های سنتی جای خود را به روش های مکانیزه و صنعتی داده اند. استفاده از دستگاه کوره صنعتی زغال نسبت به دستگاه کوره زغال سنتی بسیار آسان تر است و کیفیت بالاتری هم دارد. همچنین زمان پخت آن نیز بسیار کوتاه تر است. البته از میان همه کوره های صنعتی زغال، کوره صنعتی زغال کوره سازان پاسارگاد منحصر به فرد و ویژه تر است. در ادامه به مشکلات کوره های زغال سنتی و مزایای کوره صنعتی زغال کوره سازان پاسارگاد می پردازیم.

با امتیاز به این مقاله در بیشتر دیده شدن آن ما را یاری کنین!
[کل: 3 میانگین: 5]

6 Comments

  1. کوره زغال بدون کف خیلی جالب بود. تو فکر راه اندازی تولید زغال افتادم.

    1. درصورت تمایل جهت راه اندازی خط تولید زغال با شماره ما جهت مشاوره تماس بگیرید. ۰۲۱۲۸۴۲۶۵۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید