سروران گرامی، به علت دسترسی آسان به مواد اولیه تولیدی (چوب، به خصوص چوب لیمو)، سیاست شرکت کوره سازان پاسارگاد، این بوده است که کارخانه و سالن تولید خود را در شمال کشور راه‌اندازی نماید.
از طرفی مهم‌ترین علت استقرار کارخانه در شمال کشور این است که مشتریان بسیاری علاقه به تولید زغال لیمو دارند، و بیشتر آن ها در مناطقی به سر می‌برند که تامین چوب لیمو و مرکبات برایشان ممکن نیست و این وظیفه ماست، که وقتی کوره‌ی لیمو به مشتری تحویل می‌دهیم، تامین مواد اولیه (چوب لیمو و مرکبات) را هم در طول ۴ فصل سال برای مشتریان خود انجام دهیم.
عزیزانی که از کوره سازان پاسارگاد و یا ماشین سازان پاسارگاد کوره صنعتی زغال یا دستگاه تولید زغال خریداری می کنند، در طول سال چوب لیمو و مرکبات آنها را به صورت تضمین در کیفیت چوب تامین کرده و این موارد به صورت مکتوب در قرار داد ضمانت داده خواهد شد.
محاسبه ریالی چوب به روز می باشد و تخفیفات ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

ضمانت نامه های مکتوب محضری شرکت کوره ازان پاسارگاد به خریداران محترم

  1. در ضمانت مادر بحث چوب عنوان میشود که تهیه چوب لیمو فقط از قائمشهر و حومه که بهترین چوب را داراست و از حاشیه دریا به دور است و بدون واسطه و مستقیم از باغدار خرید صورت میگیرد و به هیچ عنوان از جوب های نوشهر و یا تنکابن و… استفاده نمیگردد جون کیفیت پایین تری دارند و قابل ذکر ست که کوره سازان پاسارگاد هیچ گونه سود آوری از این جریان نخواهد داشت.
  2. تضمین گرفتن محصول درجه یک زغال لیمو و کبابی بدون شکستگی یا گاز گیری کامل بدن ریشه های قهوه ای ، بدون دود و بو و خاموشی
  3. ضمانت کوره و نقطه جوش کوره و درب و …..
  4. خدمات پس از فروش ( بستگی به نوع کوره) از 5 تا10 سال