سلام و ارادت خدمت همگی عزیزانی که بر ما ارزش نهادند و با ورود به سایت  کوره سازان پاسارگاد چه به عنوان مشتری و چه به عنوان محقق،باعث افتخار ما می‌شوند. بهترین‌ها و زیباترین‌ها همیشه نثار شما باد.

دوستان عزیز و سروران گرامی، با افتخار اعلام می‌کنیم که به لطف خداوند یکتا و با زحمت و تلاش شبانه‌روزی و تحقیق و آزمایش کادری مجرب توانستیم در دوره‌های قبل برای اولین بار در ایران اسلامی کوره‌های صنعتی تولید زغال لیمو و مرکبات و بلوط و پسته و … را با بهترین کیفیت و طراحی تا ۹۰٪ زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰٪ زغال با گازگیری کامل و یکدست را تولید نماییم. ابتدا در ظرفیت‌های میانگین ۵۰۰ کیلو و یک تن چوب و سپس در ظرفیت‌ها ۱/۵ و ۲ تن، و حال با افتخار اعلام می‌داریم که طرح‌های جدید نسل فوق‌سنگین کوره‌های صنعتی تولید زغال (کبابی، لیمو و قالبی) با ظرفیت‌هایی تا ۷ تن همراه با ISO 9001:2008 و ISO 10015:1999 را بدون هیچ دود و آلایندگی همراه با سیستم‌های جدید سرکه‌گیری و دودسوز یا دودشور (دودسوز کاملا بدون دود و مطابق با ISO و دودشور همراه با مقداری دود خفیف و توصیه نمی‌گردد) ارائه و به بازار مصرف عرضه نماییم.

کوره‌های مختلف وارداتی که در زمینه تولید زغال با چوب‌های داخل کشور به خصوص لیمو و مرکبات و بلوط و … همخوانی نداشت و قادر به تولید محصول با کیفیت نبود، ولی به لطف خداوند متعال از این حیث به خودکفایی رسیده‌، به خصوص با نسل جدید کوره‌های هم‌رفتی و ترکیبی که تحولی عظیم را به وجود آورده و به ویژه کوره‌های حرارت ترکیبی فوق‌سنگین که توانایی تولید بالایی را دارا می‌باشد و کیفیت زغال را تا حد چشم‌گیری بالا می‌برد و همین اول بودن ما و ایده‌پردازی تا آزمون و خطا و سرآخر به موفقیت رسیدن و بعد ارائه آن با توجیه به شما عزیزان باعث پیشرفت و حرکت رو به جلوی ما می‌گردد. نه به مانند تفکرات غلطی که مدام و متداول به فکر کپی‌برداری از کوره تا عملکرد ما می‌باشند.

کوره سازان پاسارگاد کلیه کوره‌ها و خط تولید خود را قبل از ورود به بازار، ابتدا با آزمایش و تست تا جوابگیری و بهره‌برداری ۱۰۰٪ و سپس به بازار عرضه می‌گرداند و به مانند برخی از سودجویان نیست که چیزی ساخته و دست مردم داده، تا مردم به عنوان آزمایش‌گر محصولات آن‌ها باشند.

ما با افتخار اعلام می‌کنیم که از نظر تولید و کیفیت زغال‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، چون تجربه‌ی ما و کادر مجربمان، هم به صورت عملی و هم به صورت تجربی می‌باشند. در حال حاضر مشغول به تست و آزمون و خطای خط تولید جدیدتر و محصولات به‌روزتری هستیم؛ منتظر خبرها و محصولات جدید دیگر ما باشید.

با سپاس فراوان از تمامی پرسنل و زحمت‌کشان کوره سازان پاسارگاد، مشتریان عزیز و شما خوانندگان محترم. خنده همیشه بر لبانتان جاری.