کوره سازان پاسارگاد
<>سوالات متداول

سوالات متداول در خصوص دستگاه تولید زغال فشرده:

دستگاه زغال ساز اکسترودرپاسارگاد با مواد اولیه خاک اره، خاک زغال،پوست گردو و دستگاه زغال ساز پرس پاسارگاد  با مواد اولیه خاک زغال

پاسخ : دستگاه اکسترودرپاسارگاد  فضای نصبی برابر با 250 تا 350 متر نیاز داردودستگاه زغال ساز پرس پاسارگاد 60 تا 70 متر است

پاسخ: برای دستگاه زغال ساز اکسترودر برق 3 فاز50تا 60 آمپری و برای دستگاه پرس پاسارگاد  برق 3 فاز 25 تا 30 آمپر

پاسخ : برای خط تولید زغال فشرده اکسترودر 3پاسارگاد تا 4 نیرو پای دستگاه و برای دستگاه تولید زغال پرس پاسارگاد  1 تا 2 نفر نیرو

پاسخ : در دستگاه تولید زغال اکسترودری پاسارگاد از 4 کیلو مواد اولیه 1 کیلو زغال بدست میآید ولی از خط تولید زغال پرس پاسارگاد از 1  کیلو مواد اولیه 1 کیلو زغال بدست میاید زیرا مواد اولیه دستگاه تولید زغال پرس پاسارگاد خاک زغال است و خاک اره نیست که نسبت تبدیل داشته باشد.

پاسخ: خیر، زیرا مواد اولیه دستگاه زغال ساز پرس پاسارگاد ،خاک زغال است که مانند خاک اره خام نیست تا نیازی به کوره داشته باشدو بجای آن بعد از تولید داخل خشک کن گذاشته میشود.

پاسخ: خیر هیچ گونه دودی ندارد و تمیز ترین حالت تولید زغال است.

پاسخ: در دستگاه زغال ساز اکسترودر توان تولید در هرشیفت 2 الی 3 تن بریکت خام ست که این بریکت های خام داخل کوره های سنتی یا صنعتی قرار میگیرد و 500 تا 750 کیلو زغال میدهد ودر خط تولید زغال پرس هیدرولیک در هرشیفت 400 کیلو تا یک تن زغالی را میدهد که میتوان وارد بازار کرد که این نوسان بستگی به شکل هندسی و ابعاد و تراکم زغال خریدار دارد.

پاسخ: کوره سازان پاسارگاد با افتخار اعلام میکند برای تبدیل بریکت خام به زغال ، کوره زغال انحصاری با نام کوره زغال کومپیند طراحی نموده و به صورت تضمینی با بیش از 95% زغال سالم و بدون شکستگی و 100% بدون خامی را به شما عزیزان ارائه نماید.طراحی این کوره به صورت خاص به صورت گرد افقی است و طراحی حرارت دهی آن به صورت گردشی عمل میکندتا این گردش حرارت از داخل سوراخ های بریکت عبور مینماید.

سوالات متداول در خصوص دستگاه تولید زغال فشرده:

سوالات متداول در خصوص انواع کوره ی زغال پاسارگاد

پاسخ: کوره های زغال چندمنظوره همرفتی یا جی پلاس به برق تک فاز شهری جهت روشن شدن تابلو برق نیاز دارند

 پاسخ : سوخت آنها گاز یا گازوئیل هست بنا به دلخواه مشتری

پاسخ : کوره های زغال چند منظوره همرفتی از 2 تا 12 تن وجی پلاس از ظرفیت 3 تا 15 تن است

پاسخ : نسبت تبدیل چوب به زغال بستگی به یک عامل مهم دارد و آن هم رطوبت چوب است.و هرچه رطوبت چوب کمتر باشد نسبت تبدیل آن به زغال بیشتر است.زیرا تقریبا دو سوم تا سه چهارم وزن چوب رطوبت و مواد فراری است که باید خارج شودتا چوب به زغال تبدیل شود.بنابراین میانگین تبدیل چوب به زغال از هر 3 الی 4 کیلو چوب ، یک کیلو زغال است .به طور مثال یک کوره 3 تن ، در هربار تولید حدود 750 تا  1000 کیلو گرم زغال میدهد.

پاسخ : برای تولید زغال تنها یک نیروی کار به عنوان اپراتور کوره نیاز است و برای تخلیه کوره و بارگیری مجدد هم یک نیروی کار ساده . بنابراین مجموع 2 نیری کار کافیست.

پاسخ: فضای مورد نیاز بستگی به تناژ کوره دارد ولی از تناژ 2 تا 5 تن ، فضای نصب کوره 20 تا 30 متر است و تولید کننده میتواند کار خود را از فضای 100 متری هم شروع کند.

کوره زغال کوره سازان پاسارگاد با قدرت فیلترینگ بالا با تضمین مکتوب عنوان میکند که این کوره ها کاملا بدون دود و 100% قابلیت بدون دود را داراست.

پاسخ: بله کوره ها دارای سیستم 100% سرکه گیری چوب هستند.

پاسخ: کوره های فوق صنعتی همرفتی و جی پلاس انحصارا برای شرکت پاسارگاد هستند که طراحی این کوره ها به دلیل مدرن بودن از حالت جداره ای خارج شده و کوره های جداره ای، کوره های زغال قدیمی هستند و از آنجایی که بروزترین ها در کوره سازان پاسارگاد است دیگر کوره های زغال جداره ای را برای تولید زغال قلیان تولید نمیکند و کوره جداره ای برای تولید زغال کبابی مناسب است و سیستم گرمایشی کوره زغال همرفتی جی پلاس به صورت همرفت و تابشی از درون و مرکزیت کوره صورت میگیرد.

پاسخ: بنا به نوع کوره زغال عدم ترک و شکستگی زغال 90 تا 100 درصد است.

پاسخ : بنا به نوع و تناژ کوره زغال گارنتی از 12 تا 24 ماه و خدمات پس از فروش از 60 تا 120 ماه است.

- تامین مواد اولیه لیمو و مرکبات با بازلترین قیمت بازار

- تضمین مکتوب در قرارداد بابت نوع آموزش و نوع زغال تولیدی که بهترین تولید و جامع ترین آموزش است و راهکارهایی برای جلوگیری از شکستگی زغال تا 100% تضمینی و بدون خامی تا 100% تضمینی در روند تولید زغال دریافتی

پاسخ: در کوره زغال پاسارگاد ،زغال کبابی فرایند هرروز را دارد ولی تولید زغال لیمو(  قلیان) ، 3روز زمان میبرد.

پاسخ: با بروز شدن و طراحی های مدرن در کوره سازان پاسارگاد و تکنیک های جدید در روندکار با کوره های همرفتی و علی الخصوص جی پلاس که کوره های بدون کف هستند، دیگر کوره های جداره ای برای تولید زغال قلیان مناسب نیست.

سوالات متداول در خصوص انواع کوره ی زغال پاسارگاد

درباره ما سوالی دارید؟

با ما در تماس باشید.

تماس با ما
تضمین کیفیت محصولات
close slider
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید