کوره سازان پاسارگاد
<>کوره صنعتی زغال ۶ جداره لیمو و کبابی

کوره زغال 6 جداره لیمو و کبابی (چند منظوره)

کوره های 6 جداره ای کوره سازان پاسارگاد
یکی دیگر از سری دستگاه زغال ساز شرکت کوره سازان پاسارگاد، کوره های 6 جداره ای است.

کوره زغال برای تولید زغال لیمو از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است از طراحی کوره و یکدست بودن دما در روند دمای دمای پایین تا دمای بالاگرفته که نقش بسزایی در امر تولید موفق دارد .چه نوع حرارت دهی که باعث دفرمه شدن کوره در دراز نگردد و ضمن اینکه آموزش نقش 50 درصدی و زنجیر وار به طراحی کوره متصل است که این مجموعه به صورت تضمین محضری این عمل را از بابت گرفتن محصول درجه یک تضمین مینماید.

 

در کوره 6 جداره ای لیمو و کبابی زغال تا 85% سالم و بدون شکستگی و 100% با گاز گیری کامل میتوانید تحویل بگیرید .

به خاطر 6 جداره ای بودن و عدم پرتی در حرارت مصرف انرژی در این کوره زغال بسیار پایین میباشد .

کوره زغال 6 جداره ای لیمو و کبابی فوق دارای 12 تا 15 ماه ضمانت و10 سال خدمات پس از فروش میباشد .در کوره های 6 جداره ای کوره سازان پاسارگاد نوع حرارت دهی به گونه ای خواهد بود که عمل حرارت دهی باعث اکسید شدن ورق کف کوره نگردد و راهکارهای مناسب برای انبساط و انقباض ورق درنظر گرفته شود 

تا ورق قدرتمند باشد و مشکلی حتی در دراز مدت نداشته باشد به طوری که عمل حرارت درست باعث می شود عمر کوره طولانی مدت گردد و مشکلات کشش لایه های بغل وضعیت جوش استیل آهن یا پارگی کف کوره در کوره ی تولید زغال کوره سازان پاسارگاد و دستگاه تولید زغال کاملا رفع گردد.


در کوره های 6 جداره ای از هدایت گرما استفاده شده وحرارت دهی انجام می گیرد. با انتقال گرما از بدنه بیرونی به فضای خنک تر و گرم شدن فضای بیرونی سرعت مولکول ها افزایش یافته و سبب انتقال گرما در کوره های 6 جداره ای در بین جدارها میگردد. 

هرچه ضخامت لایه های ایجادی (فضای داخل و بیرونی کوره را لایه می نامند)در کوره های صنعتی تولید زغال و دستگاه تولید زغال کوره سازان پاسارگاد کمتر باشد انتقال گرما به داخل کوره سریعتر و در نتیجه مصرف انرژی و سوخت پایین تر میاید.

 چرا که اولا هدایت گرما با ضخامت جسم رابطه معکوس دارد یعنی هرچه ضخامت جسم کمتر باشد هدایت گرما بیشتر خواهد بود و همچنین انتقال هدایت جامدات سریعتر از گازها ایجاد میگردد چون فاصله مولکولی بین جامدات از مایعات و گازها نزدیکتر است. 

پس برای نتیجه بهتر باید در کوره های تولید زغال و دستگاه تولید زغال کوره سازان پاسارگاد از ورق های ضخامت مناسب در لایه های کوره 6 جداره ای کوره سازان پاسارگاد استفاده گردد.

با استفاده از ورق های مناسب ۲ تا ۳ میل در این کار باید به فکر نکته ی مهم دیگری بود و آن عدم خوردگی است . ورق در مجاورت حرارت بالا است و برای این امر باید به صورت زیر عمل کرد :


استفاده از ورق استیل ۳۲۶ آتشخوار


این نوع ورق نسبت به حرارت بسیار مقاوم است.

 ولی با این وجود در مقابل شعله ی مستقیم عمل اکسید و پوست دادن روی آن با حداقل زمان صورت می پذیرد برخی افراد سودجو متاسفانه در عمل از ورق های ۳۰۴ و ۳۰۹ استیل و برای بازار گرمی به مشتریان که اطلاعات کمتری در علم متالوژی دارند استفاده می کنند و مدعی میشوند که استیل است لازم به ذکر است که عمل استیل ۳۰۴ و ۳۰۹ مشکل را حل نخواهد کرد و فقط جنبه ی بازار گرمی دارد. 

استفاده از ورق ۳۱۶ هم با مشکل مواجه است زیرا درست است که ورق استیل ۳۱۶ در برابر شعله ی مستقیم خورندگی بسیار کمتری دارد ولی به دلیل انبساط و انقباض مدام در کوره و دستگاه تولید زغال به علت گرما و سرما ایجاد میگردد. 

این امر موجب می شود که ورق استیل ۳۱۶ موج میافتد و به دلیل پاره نشدن استیل وقتی ورق استیل در حال موج افتادن باشد به سمت بالا یا پایین حرکت می کند و لایه های بغل رابه خود میکشاند و کوره و دستگاه تولید زغال دچار فشار گردیده و از فرم اولیه ی خود کاملا خارج میگردد که در مورد کوره زغال و دستگاه تولید زغال این خطر آفرین می باشد.

 این در شرایطی است که واقعا از ورق ۳۱۶ استیل استفاده گردد که در صورت استفاده از ورق های ۳۰۴ یا ۳۰۹ به دلیل موج شدیدتر برای کوره خطر بیشتری دارد.


یک راه برای تشخیص اینکه ورق استیل مورد استفاده از چه نوعی است این است که نوع ورق استیل را از آنالیز آن متوجه شویم. برای این امر یک قطعه ی ۳*۳سانتی متری از آن ورق را به آزمایشگاه های تشخیص برده و جواب آنالیر آن نشان دهنده نوع آن خواهد بود. 

خیلی از افراد از آهنربا برای افرادی که اطلاعات کمی دارند استفاده کرده و اینکه ورق بگیر است یا نگیر است مشتریان را فریب می دهند.


در روش استفاده از ورق استیل اگر میخواهد کار اصولی انجام گیرد باید کل کوره و دستگاه تولید زغال از ورق استیل ۳۲۶ خالص استفاده گردد و تمام کار از سیم جوش های استیل ۳۲۶ آتشخوار تهیه شود چرا که جوش استیل به آهن در گرما و سرما یا فشار به مرور زمان رها میکند و جوش استیل و یا آهن به آهن دوام بسیار بالاتری دارد و این موضوع سبب می شود تا کوره دچار مشکل نگردد و جوش ها از هم جدا نشود.


کوره صنعتی 6 جداره ای به ۲ صورت وارد بازار میگردد:

 

1- کوره های صنعتی 6 جداره ای تک منظور


کوره صنعتی 6 جداره ای چند منظوره
کوره صنعتی 6 جداره ای ۲ منظوره (کبابی و لیمو): کوره تولید زغال 6 جداره ای دومنظوره با کمک و زحمت وصف ناپذیر کوره سازان پاسارگادو بعد از حدود ۳ سال تلاش شبانه روزی و تغییرات متداول در کوره تک منظوره ای با هزینه ی تست بالاتا جواب گرفتن ۱۰۰% و تحویل با کیفیت ترین زغال و گاز گیری کامل زغال بدون شکستگی تا بیش از ۸۰% بدون کوچکترین خامی در کل زغال تحویلی،درسال ۱۳۹۰ رونمایی و به بازار عرضه شدکه دست تک تک همکاران عزیزمان را میفشارم.


از آن روز ،هر لحظه براین باور تلاش کردیم تا کوره دو منظوره 6 جداره ای را به حداقل مشکل و با رفاه بیشتری نسبت به قبل برسانیم و کاستی های تولید زغال لیمو را بپوشانیم .از جمله تعداد ۶ جداره برای این عمر و کاربرد هر جداره به صورت جداگانه

،عمل هموژن در کوره و  دستگاه تولید زغال با راندمان بالا،راحتی و سرعت عمل بیشتر برای خارج کردن زغال تولیدی و پر کردن چوب لیمو برای تولید مجدد،رفع مشکل کف کوره با سیستم جدید حرارت دهی در کوره تولید زغال لیمو و دستگاه تولید زغال سیستم سرکه گیری جدید و فیلتراسیون ۱۰۰% ،دسترسی راحت و کامل به کل سیستم داخلی دود کش کوره برای تمیز کردن و لایه روبی آن ،عدم خوردگی ورق های داخلی کوره به علت سرکه چوب در کوره که باعث خوردگی فلز میگردد.


مشکل پرتی حرارت بیش از حد در آتشکده های کوره و دستگاه تولید زغال رفع آن و بسیاری از کارهای مفید دیگر تا به حال که جز اسرار شرکت محسوب میگردد.


مشتریان عزیز کوره سازان پاسارگاد تنها دستگاه تولید زغال دو منظوره 6 جداره ای از ما خرید نمی کنند بلکه همراه با کوره به صورت تضمینی آموزش و سیستم جدول زمان بندی و نحوه ی عملکرد در کوره و دستگاه تولید زغال برای تولید ۱۰۰% عالی زغال لیمو را به صورت مکتوب همراه با جزئیات از کیفیت تولید در قرار داد قید میگردد رابه یادگار میبرند. وقتی در صورت تمایل مشتری ،در دفاتر اسناد رسمی کشور این قرار داد به صورت تضمین در تولید زغال لیمو،کبابی،بلوط ،سیب و…. مکتوب شده اعمال میگردد .


در تولید کوره های دو منظوره مفتخر به گرفتن Iso 9001_2008 از کشور انگلستان و در مورد آموزش تضمینی تولید زغال لیمو با سعی فراوان مفتخر به گواهی نامه ی Iso 9015_2000 از کشور انگلستان شده ایم .

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن،تلگرام ، ایمیل و اینستاگرام با ما در تماس باشید.

همراه با مشاوره از ابتدا تا تولید و فروش به صورت رایگان

 

تضمین کیفیت محصولات
close slider
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید