کوره سازان پاسارگاد
<>کوره صنعتی زغال همرفتی (فوق صنعتی حرارت از مرکز) لیمو و کبابی

اولینی دیگر از کوره سازان پاسارگاد

کوره فوق صنعتی زغال لیمو که توانایی تولید زغال کبابی را هم داراست. نوع طراحی این کوره زغال مختص و ثبت شده کوره سازان پاسارگاد می باشد و به صورت تخصصی برای تولید زغال لیمو است.

از ضریب های آشکار این کوره زغال میتوان به بیش از ۹۸% درصد زغال سالم و بدون شکستگی و ۱۰۰% با گاز گیری کامل و توانایی تبدیل کنده ی درخت در کنار یک چوب کبریت و یا برگ درخت نام برد.

از مزایای دیگر این کوره هموژن ۱۰۰ درصدیست. از دیگر مزایا این است که اپراتور بر کنترل فشار و عمل گاز گیری زغال تسلط بیشتری دارد و کار برای اپراتور نسبت به سایر کوره ها راحتتر است.

نوع حرارت دهی این کوره کاملا با کوره ۶ جداره ای متفاوت است. به علت به روز بودن و طراحی مدرن آن و سبک حرارت دهی برتر و طراحی در نوع حرارت دهی کوره ، یک دما تا درصد خطای تنها  ۱% از بالا سمت چپ پایین کوره تا سمت راست بالای کوره  از مخازن 3 تنی تا مخازن 12 تنی کاملا تست و آزمون شده است.

از مزایای دیگر این کوره زغال به مصرف انرژی پایین تر نسبت به کوره های جداره ای حتی ۶ جداره میتوان اشاره کرد. همچنین بخاطر نوع طراحی منحصر به فرد و سیستم خنک کننده، عمل خنک شدن در این کوره زغال سریع تر از کوره های دیگر انجام میگیرد.

 خریدار کوره زغال همرفتی، با توجه به راندمان و سرعت بالاتر تولید در این کوره زغال و خنک شدن سریع تر، میتواند هرسی تا چهل و پنج روز یکبار، یک مرتبه تولید بیشتر انجام دهد که کمک و سودشایانی به خریدار کوره زغال همرفتی میکند.
از خصوصیات بارز در طراحی و نحوه ی عملکرد کوره زغال همرفتی میتوان علاوه بر حرارت در زیر و کنار، به حرارت دهی متمرکز از مرکز در طول کل کوره به صورت یکنواخت اشاره کرد که سیکل تولید را راحت تر و سرعت عمل در کنترل کار را توسط اپراتور بیشتر می کند.


به علت انتقال سریع تر در کل فاصله  های کوره و نگهداری حرارت توسط سیستم انتقال حرارت به مرکز که کار اثیات حرارات در کوره را هم انجام میدهد، راندمان مصرف سوخت هم پایین تر خواهد بود.


تذکر: دوستان و سروران عزیز نکته مهم در مورد کوره همرفتی آن است که کوره همرفتی اصلا به صورت جداره ای نیست و هیچ جداره ای ندارد و نوع حرارت دهی آن به صورت همرفت پیوندی عمل میکند. به خصوص حرارت از مرکز کوره و تمام تجهیزات حرارت دهی در داخل کوره است و این طراحی کاملا در اختیار کوره سازان پاسارگاد است و ابتکار و نوآوری اختصاصی طراحان و مهندسین این شرکت است.


نکته مهم در این است که به علت نبودن جداره میتوان طراحی خنک شدن سریعتر را در دو طرف کوره و از چهار نقطه ی غیر مشترک اجرایی کرد.
جهت مشاوره ی رایگان برای تولید انواع زغال درجه عالی بازار با ما اکنون تماس بگیرید.

 

تضمین کیفیت محصولات
close slider
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید