کوره سازان پاسارگاد
<>دستگاه زغال فشرده پرس هیدرولیک

دستگاه تولید زغال پرس هیدرولیک ( ثابت و گردشی) ۲۰۱۸

اولینی دیگر از کوره سازان پاسارگاد

در مورد کل روند تولید زغال فشرده یا تولید زغال قالبی و یا …. که عناوین مختلفی در کشور دارد،کم کم در بازار نیاز آن حس می شد تا مشتریان انتخاب دیگری هم در کنار دستگاه زغال ساز اکسترودری که مواد اولیه ان از خاک اره ، پوست گردو است داشته باشند.

دستگاه تولید زغال پرس هیدرولیک دستگاهی با  اصطحکاک و قیمت زغال تولیدی کمتر  برای تولید کننده و تکنولوژی به روزتر است.

شاید جالب باشد بدانید اکثریت کشورهای دنیا از جمله امارات ،قطر ،بحرین ، عمان و ترکیه و… از زغال حبه قندی ( مکعب ) که با خاک زغال تهیه میشود استفاده میکنند. این یعنی ما باید به این موضوع بیاندیشیم که بتوانیم با تکنولوژی بالا،  زغال حبه ای با خاک زغال را تولید کنیم و آن را به کشور های دیگر صادر نماییم.

بنابراین بعد از سال ها تلاش مستمر توانستیم دستگاه منحصر به فردی با عنوان دستگاه زغال فشرده پرس هیدرولیک در دو مدل ثابت و گردشی تولید کنیم.

دستگاه پرس هیدرولیک ، دستگاهی با فن آوری جدید جهت تولید زغال فشرده است. طراحی و ساخت این دستگاه تولید زغال منحصرا برای شرکت پاسارگاد است و در ایران مشابهی ندارد.  این دستگاه تولید زغال توانایی تولید 400 الی 1000 کیلو زغالی که بتوان وارد بازار نمود را در ۸ الی ۱۰ ساعت کاری داراست .

نکته قابل توجه در این دستگاه تولید زغال پرس هیدرولیک و یا دستگاه زغال ساز پرس هیدرولیک می توان به تنوع در شکل هندسی زغال تولیدی اشاره کرد. مثلا شکل حبه قندی و یا سکه ای و یا قلمی و یا قلب و ۶ گوش و ۸ گوش و لوزی و ….

نکته بسیار حائز اهمیت توان تولیدی این دستگاه زغال ساز پرس هیدرولیک با مواد اولیه تک محوری می باشد. این دستگاه توانایی تولید زغال قلیان با خاکه زغال را دارد. زغال تولید شده کاملا بدون دود و بو و بدون هیچ گونه چسب شیمیایی است و به صورت تضمینی و تست محصول قبل از خرید دستگاه تولید زغال ارائه می شود.

اصطحکاک بسیار پایین این دستگاه و ضریب خطای صفر و برنامه و بورد پی ال سی کامل، کار اپراتور را با این دستگاه تولید زغال راحت تر کرده است.

این دستگاه به صورت اتومات بوده و در حین کار نیازی به اپراتور نیست.

همچنین تولید کننده می تواند متوجه شود که در روز چه مقدار زغال تولید نموده است. از طرفی به دلیل عدم ضریب تبدیل از مواد اولیه تا بلوک تولیدی ، هزینه زغال تولیدی برای تولید کننده   حدود هر کیلو 2000تا 3000 تومان است و  حاشیه سود بسیار بالاتری نسبت به دستگاه تولید زغال اکسترودر دارد( با توجه به اینکه خاک زغال از قیمت۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان است). بالواقع شما هر مقدار خاکه زغال به دستگاه تولید زغال پرس گردشی بدهید همان مقدار زغال از نظر وزن میتوانید دریافت کنید، که میتوان آن را به بازار ارائه داد.

مزایای دستگاه تولید زغال پرس هیدرولیک

از جمله مزایای این دستگاه، قدرت بسیار بالای آن، سهولت در تهیه مواد اولیه در تمامی کشورها حتی در عراق و افغانستان و …. ،کیفیت بسیار بالای زغال تولیدی که کاملا بدون دود و بو می باشد و بیش از ۲ ساعت ماندگاری دارد را میتوان اشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از ابتدا تا تولید  و فروش با ما در ارتباط باشید.

تضمین کیفیت محصولات
close slider
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید