کوره سازان پاسارگاد
<>دستگاه زغال فشرده اکسترودر یا ماردونی

دستگاه زغال ساز اکسترودر

کوره سازان  پاسارگاد در سال  1385- 1386 با توجه به تکنولوژی های به روز آن زمان راهکار حل مشکلات زیست محیطی و  ضایعات  به خصوص خاک اره را بر مبنای استفاده بهینه مجدد در دستور کار خود قرارداد وبا دستگاه زغال ساز اکسترودری که انتقال مواد تا تبدیل به بریکت توسط  ماردون صورت میپذیرد را وارد بازار نمود.

روند تولید زغال در دستگاه زغال ساز فشرده که چندین دستگاه را شامل میشود به ترتیبی است که خدمت شما عارضم : ابتدا در وهله اول باید دید منطقه آب وهوایی شما شرجی است یا خشک است چون در نوع انتخاب خشک کن و بلکه دستگاه اکسترودر تاثیر گذار است . سپس خاک اره را با پوست گردو و اندکی خاک زغال مخلوط و آسیاب نموده و بعد از عبور از خشک کن (که گرفتن مقداری رطوبت گیری حائز اهمیت است ) توسط دستگاه زغال ساز اکسترودری که هدایت کننده مواد اولیه آن به سیلندر توسط ماردون انجام میگیرد ، صورت میپذیرد. با هدایت مواد اولیه به سمت سیلندر ، شکل هندسی قالبی داخل سیلندر در خاک اره و … شکل میگیرد و برای حفظ فرمینگ و خاصیت سفت بودن مواد در خارج از سیلندر ، روی سیلندر را با المنت های برقی 300 تا 380 درجه گرم میکنند تا قالب شکل گرفته سفت باشد و با خارج شدن لیگنین از چوب در این دما فرم دهی کامل میشود و استحکام شکل میگیرد و نیازی به چسب یا ماده دیگری نیست .

برای همین در خروجی سیلندر دود زیاد رویت میگردد که حاصل از المنت های سیلندر ست که روی زغال بریکت را میسوزاند . سپس بریکت خام تولید شده را به داخل کوره سنتی یا صنعتی میبرند که کوره سازان پاسارگاد با افتخار کوره صنعتی کومپیند را به صورت تخصصی و با حرارت دهی چرخشی برای تولید زغال بریکت طراحی نموده که 100% گازگیری کامل و 100% بدون خامی و بدون هیچ گونه شکستگی به شما ارائه مینماید.

بعد از اتمام کار در کوره زغال آماده ارائه به بازار است . در کره سنتی به علت حرارت مستقیم تا 4 الی 5 به یک زغال دریافت میکنید ولی در کوره صنعتی کوپیند به علت بهره وری بهتر و یکنواختی حرارت و کنترل دما هموژن بودن 100% و حرارت غیر مستقیم تا 3 به یک زغال بریکت درجه یک دریافت میکنید.

اگر کسی پیشنهاد کوره سنتی به شما ارائه داده آگاه باشید که آن شخص در علم کوره صنعتی زغال ضعیف است ، پس گمراه نشوید.

دستگاه زغال ساز فشرده در 2 نوع گیربکسی وتسمه ای وارد بازار میشود که مدل گیربکسی را میتوان با یک موتور 2 بهره وری انجام داد یعنی 1 گیربکس با 2 ماردون فعالیت کند که به مدل پلاس معروف است ولی به خاطر تقسیم قدرت در 2 و ضعیف شدن توصیه نمیگردد.

تضمین کیفیت محصولات
close slider
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید