<>فروش مواد اولیه زغال فشرده

همان طور که در مقالات قبل ذکر شد زغال کاربردهای بسیار زیادی دارد خصوصا در زندگی انسان ها نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری را ایفا نموده است . از مهم ترین کاربردهای زغال می توان به تولید حرارت در شومینه ، استفاده در صنعت پزشکی ، خلق آثار هنری و غیره اشاره نمود . تولید زغال فشرده به سرمایه اولیه بالایی نیاز ندارد و در عین حال سود بسیار زیادی برای شما خواهد داشت ، هم چنین تولید آن به تخصص چندانی احتیاج ندارد . مواد اولیه ای که برای تولید زغال فشرده مورد استفاده قرار می گیرد از مواد بازیافتی می باشد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه فروش مواد اولیه زغال فشرده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با کوره سازان پاسارگاد همراه شوید .

فروش مواد اولیه زغال فشرده

فروش مواد اولیه زغال فشرده در کشور ایران بازار بسیار وسیعی دارد . علاوه بر آن امکان صادرات و کسب درامد بالا هم وجود خواهد داشت . به منظور تولید زغال به روش سنتی ، متاسفانه سالانه تعداد زیادی از درختان قطع می شود و در نهایت جنگل ها از بین خواهند رفت . علاوه بر آن در حین تبدیل چوب به زغال ، دودی که حاصل می شود باعث از بین رفتن محیط زیست و بروز خطرات جبران ناپذیر خواهد شد .

به منظور تولید زغال فشرده می توان از ضایعات و پسماندهای چوبی استفاده نمود ، در این صورت از تخریب جنگل ، مراتع و در نهایت آسیب رسیدن به محیط زیست جلوگیری خواهد شد . زغال چوب یا زغال قالبی از متداول ترین نوع زغال بریکتی است که سرعت از بین رفتن حرارت آن بسیار کم است و هم چنین کم حجم می باشد . به همین دلیل در شرایطی که به تولید حرارت یکنواخت و ملایم مورد نیاز است ، استفاده می گردد . بنابراین تولیدکنندگان این زغال را در اندازه های مختلف تولید نموده و در بسته بندی مناسب جهت فروش قرار می دهند .

فروش مواد اولیه زغال فشرده در مرحله اول می تواند به صورت مستقیم در کیفیت محصول تولیدی تاثیرگذار باشد . بنابراین در تامین مواد اولیه زغال فشرده دقت لازم را داشته باشید . به منظور دسترسی به مواد اولیه مرغوب و مناسب که در عین حال از قیمت مناسبی برخوردار باشند ، باید نکات بسیاری را رعایت نمایید .

همان طور که ذکر شد برای تولید زغال فشرده از خاک اره و ضایعات چوب به عنوان مواد اولیه استفاده می گردد . در گذشته این مواد در به صورت عمومی و صنعتی هیچ کاربردی نداشتند و تنها به عنوان مواد ضایعاتی شناخته می شدند ، اما با پیدایش صنعت تولید زغال فشرده در کشور به عنوان مواد اولیه تولید زغال مورد استفاده قرار می گیرند .

فروش مواد اولیه زغال فشرده

با توجه به بررسی های انجام شده متاسفانه بسیاری از شرکت های ساخت و نصب دستگاه زغال فشرده در رابطه با فروش مواد اولیه زغال فشرده یا به عبارتی تامین مواد اولیه به مشکل خورده اند و نمی توانند تعهدات خود را اجرایی کنند . همان طور که می دانید پوست گردو ، خاک اره ، خاک زغال و غیره مواد اولیه تولید زغال می باشند ، اما جمع آوری و تامین آن ها برای تولید کنندگان دستگاه تولید زغال کمی دشوار است ، زیرا تمرکز آن ها بر روی ساخت دستگاه تولید زغال باید باشد .

بنابراین افرادی که به دنبال تامین مواد اولیه زغال فشرده می باشند می توانید از شرکت کوره سازان پاسارگاد با پرداخت هزینه مناسب ، به صرفه و بدون مشکل مواد اولیه خود را تامین نمایند . بسیاری از افرادی که در زمینه تولید زغال و حتی فروش مواد اولیه زغال فشرده فعالیت دارند ، نگران تامین مواد اولیه هستند . این امکان وجود دارد که در آینده برای پوست گردو ، خاک اره و ضایعات چوب جایگزین مناسب تری معرفی شود .

آشنایی با اجزاء بکار رفته در خط تولید زغال فشرده

  1. آسیاب جهت پودر کردن مواد اولیه تولید زغال
  2. میکسر جهت مخلوط کردن مواد اولیه و چسب
  3. قالب زن جهت شکل دادن به زغال
  4. کوره جهت سوزاندن خاکه و تبدیل به زغال

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خط تولید زغال ، قیمت فروش دستگاه تولید زغال چینی و فروش مواد اولیه زغال فشرده می توانید از طریق خطوط ارتباطی ۰۹۱۲۷۵۴۱۲۰۴ و ۰۹۱۱۶۷۸۹۸۱۷ با کارشناسان کوره سازان پاسارگاد تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید