<>برای تهیه زغال فشرده از چه موادی استفاده می کنند؟

مواد اولیه زغال فشرده در کشور ایران به فراوانی یافت می شود اما در گذشته که میزان این مواد کم بود کشور برای تهیه مواد اولیه تولید زغال فشرده با مشکلاتی رو به رو می شد و همین امر میزان قیمت مواد اولیه زغال فشرده افزایش می داد . در ادامه قصد داریم قیمت مواد اولیه زغال های فشرده و سود حاصل از تولید آن صحبت کنیم با کوره سازان همراه باشید .

قیمت مواد اولیه زغال فشرده

در ایران به دلیل فراوانی مواد اولیه برای تولید زغال فشرده و قیمت مناسب آن تولید کنندگان را به فکر تولید زغال فشرده انداخته است .با بررسی و تحقیق به این نتیجه می رسیم که در ایران به دلیل پایین بودن قیمت مواد اولیه زغال فشرده می تواند سود تولید را افزایش داد .

زغال فشرده بیشتر در کشورهای حوزه خلیج فارس مانند عربستان ، عراق و حتی برخی از کشورهای اروپایی مصرف می شود .با تولید زغال فشرده مرغوب و با کیفیت می توانیم سود حاصل از آن را افزایش و تولیدات زغال فشرده را به خارج از کشور صادر کنیم .

برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید مواد اولیه ، تجهیزات تولید زغال فشرده و خرید کوره صنعتی و سنتی زغال می توانید با مشاورین و کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید .

در گذشته قبل تولید زغال های فشرده از مواد اولیه چون خاک اره ، پوست گردو ، خاک زغال و .. همه در محیط زیست رها شده و سطح گسترده ای از کره زمین را آلوده می کردند اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی این مواد را برای تولید زغال فشرده استفاده کردند.

قیمت مواد اولیه زغال فشرده در کشور ما بسیار پایین بوده و همین مسئله باعث شده که فرصت سرمایه گذاری در این بخش روز به روز رو به افزایش باشد .کشورهای حاشیه خلیج فارس به دست استفاده زیاد از زغال مقصد خوبی برای صادرات زغال های تولیدی به صورت فشرده و سنتی می باشند .

کوره سازان با برخورداری از افراد با تجربه در این زمینه توانسته است خدمات مفیدی در راه اندازی و نصب تجهیزات خط تولید زغال فشرده برای مشتریان خود داشته باشد .جهت مشاوره و خرید دستگاه تولید زغال فشرده و اطلاع از قیمت مواد اولیه زغال فشرده با مشاورین ما در تماس باشید .

قیمت مواد اولیه زغال فشرده

برای تهیه زغال فشرده از چه موادی استفاده می کنند؟

برای تولید زغال فشرده از خاک اره و ضایعات چوب کارخانه های مبل سازی و سایر وسایل چوبی استفاده می کنند . با فشرده سازی این مواد در دستگاه های فشرده سازی هیدرولیکی ذرات چوب بدون افزودن مواد چسبنده به یکدیگر متصل می شوند .به این ترتیب در خط تولید زغال فشرده با فشرده سازی مواد اولیه زغال فشرده در اشکال مختلف بیضی و استوانه ای و مستطیلی تولید می شود .

در مراحل بعدی خط تولید زغال فشرده ، مواد فشرده و شکل گرفته در کوره های صنعتی زغال به منظور جلوگیری از وجود رطوبت در آن قرار می گیرد تا کاملا خشک شوند .از دود حاصل از تبدیل مواد اولیه زغال به زغال فشرده سرکه چوب بدست می آید که در صنایع مختلف و کشاورزی بیشتر استفاده می شود .

برای راه اندازی و خرید تجهیزات خط تولید زغال فشرده می توانید با کارشناسان و مشاورین مجموعه کوره سازان در ارتباط باشید و از راهنمایی و تجربه آن ها در این زمینه بهره مند شوید .برای برقراری ارتباط با این بخش با شماره های موجود در سایت در تماس باشید .

ویژگی های زغال فشرده مرغوب

به طور کلی تمام زغال های موجود در بازار کیفیت مطلوب و مناسبی ندارند و دلیل اصلی آن عدم استفاده از مواد اولیه مناسب و عدم آگاهی جهت تولید زغال فشرده می باشد . از مهم ترین مواردی که می تواند بر روی قیمت زغال فشرده موثر باشد ،کیفیت و مرغوبیت زغال فشرده است .

از خصوصیات زغال فشرده با کیفیت توانایی ماندگاری بالای شعله و سریع خاموش نشود ،بدون دود و بوی زغال از دیگر ویژگی های مهم زغال با کیفیت می باشد .کوره سازان با تجربه چند ساله در زمینه راه اندازی و نصب تجهیزات تولید زغال فشرده می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.برای اطلاع از قیمت مواد اولیه زغال فشرده باید به شرکت های تولید کننده زغال فشرده با کیفیت که سابقه درخشان در این زمینه دارند، مراجعه شود تا از خدمات آن ها استفاده کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید