<>دستگاه چوب خردکن خاک اره ساز مخصوص تولید زغال

کشورهایی که از لحاظ صنعتی پیشرفت داشته اند ، بر روی مواد قابل بازیافت سرمایه گذاری نموده اند و به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه ریسک سرمایه گذاری بر روی مواد قابل بازیافت بسیار کم است . صنعت چوب و خاک اره از جمله مواردی هستند که بر روی آن ها سرمایه گذاری شده است . زیرا خاک اره در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد . برای تولید خاک اره می توان از دستگاه چوب خردکن استفاده نمود . در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با دستگاه چوب خردکن در اختیا شما عزیزان قرار دهیم . با کوره سازان پاسارگاد همراه باشید…

دستگاه چوب خردکن خاک اره ساز مخصوص تولید زغال

دستگاه چوب خردکن برای تولید خاک اره یا همان ریزدانه های چوب مورد استفاده قرار می گیرد . خوشبختانه با توجه به پیشرفت صنایع و ماشین آلات این امکان دردسترس می باشد و تولید خاک اره با استفاده از دستگاه چوب خردکن به راحتی قابل انجام است .  دستگاه چوب خردکن قابلیت این را دارد که ضایعات چوب را به ریزدانه های چوب و خاک اره تبدیل نماید .

خاک اره تولید شده علاوه بر تولید زغال ، به عنوان کود در مصارف مرغداری مورد استفاده قرار می گیرد . مواد اولیه ای که برای تولید زغال فشرده مورد استفاده قرار می گیرد ، ضایعات باغی و خاک اره می باشد . در کشور ایران مصرف زغال فشرده بسیار زیاد است . به همین دلیل بسیاری از افراد در زمینه تولید زغال فشرده فعالیت می کنند .

منابعی که برای تولید خاک اره مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

 1. ضایعات چوب و سرشاخه های هرس درختان و باغات و فضای سبز شهری
 2. ضایعات انواع کارخانه های تولید MDF و چوب و نئوپان
 3. ضایعات حاصل از کارگاه ها و کارخانه های نجاری

دستگاه چوب خردکن

بهترین منطقه برای تجارت زغال در دنیا کشور ایران می باشد ، همان طور که می دانید این کشور در منطقه خاورمیانه قرار گرفته است و مصرف زغال در کشورهای عربی حدود پنج برابر ایران است . علاوه بر آن تولید کنندگان می توانند بدون پرداخت هزینه گمرک زغال را صادر نمایند . علاوه بر کشورهای عربی ، مصرف زغال در کشورهای گردشگری اروپا افزایش یافته است ، کشورهای اروپایی از مواد اولیه تولید زغال برخوردار نمی باشند بنابراین باید برای وارد کردن زغال به کشور ایران مراجعه کنند .

مزایای بازیافت چوب

 1. به عنوان مواد اولیه تولید زغال در دسترس و ارازن قیمت است .
 2. آسیب های وارد شده به محیط زیست را کاهش می دهد .
 3. آلودگی محیط زیست را کاهش می دهد .
 4. از تخریب جنگل جلوگیری می شود .
 5. و غیره

موارد استفاده از خاک اره

محصولی که با استفاده از بازیافت چوب و خاک اره تولید می شود ، ارزش زیادی دارند ، به همین دلیل فروش آن بسیار راحت و ساده می باشد . از جمله موارد استفاده از خاک اره عبارتند از :

 • یکی از مواد اولیه ای که برای تولید زغال مورد استفاده قرار می گیرد ، خاک اره می باشد . هم چنین تولید زغال در کشور ایران بسیار پرسود و پربازده می باشد .
 • به منظور پوشش میدان های اسب سواری و کف گاوداری مورد استفاده قرار می گیرد .
 • یکی از مواد اولیه تولید کود ورمی کمپوست خاک اره می باشد .
 • امروزه با توجه به وجود بحران آب کشور ایران ، در بسیاری از باغ های موجود در سطح کشور به منظور ذخیره نمودن رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد .
 • حجم انبارداری را می توانید کاهش دهید . بدین ترتیب ریسک آتش سوزی کمتر خواهد شد .
 • با استفاده از ضایعات چوب و ریزدانه های چوب می توانید کود گیاهی و مالچ تهیه کنید .
 • با استفاده از ترکیب خاک اره و مواد غیر چوبی می توانید محصولات کامپوزیتی متنوعی را تولید نمایید .
 • همان طور که ذکر شد ریزدانه های چوب در جذب رطوبت توان بسیار بالایی دارند بنابراین در چراگاه ها و مزارع به منظور پوشاندن جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند . در این صورت در شرایط بارانی مشکلی ایجاد نخواهد شد .

در صورتی که تمایل دارید می توانید دستگاه تولید زغال فشرده ، دستگاه چوب خردکن و دستگاه تولید زغال لیمو را نیز از شرکت کوره سازان پاسارگاد خریداری کنید . هم چنین می توانید به منظور اطلاع از قیمت فروش دستگاه تولید زغال چینی ، دستگاه زغال ساز و کوره صنعتی زغال از طریق خطوط ارتباطی ۰۹۱۱۶۷۸۹۸۱۷ – ۰۹۱۲۷۵۴۱۲۰۴ با کارشناسان کوره سازان پاسارگاد تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید