<>آنچه در مورد بازار فروش زغال باید بدانید!  

براساس گزارش از خبرگزاری های ایران با توجه به ممنوع بودن تولید زغال از چوب درختان جنگل ،هر اندازه زغال چوب جنگلی در بازار زغال وجود داشته باشند ، قاچاق محسوب می شود .امروزه بازار قاچاق زغال های چوب جنگلی با قیمت پایین بسیار گرم است . ما در این مطلب قصد داریم در مورد رونق و سود بالای بازار فروش زغال صحبت کنیم همراه ما باشید.

رونق در بازار زغال چگونه است؟

صادرات زغال از گذشته تا امروز یکی از مهم ترین محصول سوختی بوده که به صورت مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .مهم ترین کاربرد زغال چوب استفاده در پخت و پز و گرمای آن می باشد .به طور کلی زغال چوب همان ماده سیاه ، شکننده و سبکی است که از سوخت چوب بدست می آید .در ایران به دلیل مصرف بالای غذاهای کبابی و قلیان در سفره خانه های سنتی بازار فروش زغال بسیار داغ است و رونق و سود بالایی را به همراه دارد .

بازار فروش زغال در ایران به دلیل وجود جنگل های سرسبز و باغ مرکبات فراوان در نقاط مختلف کشور رونق فراوانی گرفته و به یکی از صنایع تجارت بزرگ تبدیل شده است .صادرات زغال در ایران بیشتر برای مصارف تفریحی پخت انواع کباب و قلیان و … انجام می شود و صادرات آن در بسته بندی های مرغوب معمولا برای کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد .

بازار فروش زغال

از تغییرات مهم در صنعت تولید و صادرات زغال ، افزایش رونق بازار اینترنتی زغال می باشد که تولید کنندگان کمتر به این موضوع توجه می کنند .در این میان بهترین صادرات زغال ،زغال لیمو می باشد که از چوب درخت مرکباتی چون لیمو ، پرتغال و .. تولید می شود . از ویژگی های مهم زغال لیمو می توان به ماندگاری بالای سوخت ، با دوام و یکدست بودن آن اشاره کرد . کاربرد اصلی آن در بازار فروش زغال برای مصارف مختلف در سفره خانه های سنتی می باشد .

زغال فشرده از ضایعات چوب ، خاک اره و پوست گردو و .. تهیه می شود و به صورت اشکال مختلف چون استوانه ای ، مستطیلی و بیضی ساخته و بسته بندی می گردد .بازار فروش زغال در کشور ما به دلیل فراوانی مواد اولیه و تولید زغال های مرغوب و با کیفیت چوب و فشرده بسیار بالاست .

ویژگی های زغال با کیفیت

از جمله ویژگی های زغال با کیفیت می توان به دوام و ماندگاری بالای آن اشاره کرد ،زغال های مرغوب زغال هایی هستند که دود نمی کنند و از خود گاز و جرقه تولید نمی کنند و خاکستر فراوانی نیز تولید نخواهند کرد .حرارت بالایی دارند و سریع خاموش نمی شوند .

فروش زغال های چوب جنگلی

هر اندازه که شکل و اندازه ظاهری زغال فشرده در مصارفی چون قلیان مهم است اما زغال های چوب جنگل که اغلب برای پخت غذا استفاده می شود از قانون و قاعده خاصی برخوردار نبوده و به صورت گونی و بدون بسته بندی عرضه می شوند .

قوانین و قواعد بازار فروش زغال جنگلی نسبت به زغال های فشرده تفاوت هایی دارد .به منظور جلوگیری از قاچاق چوب و زغال چوب جنگلی ، حمل هرگونه چوب بدون داشتن مجوز از سازمان جنگل داری ممنوع بوده و در صورت مشاهده بار ضبط می گردد.

کوره سازان با آموزش افراد مختلف در زمینه تولید زغال فشرده توانسته است مرغوب ترین انواع زغال فشرده را در بسته بندی های مناسب تولید و عرضه نماید . شما می توانید با توجه به میزان سرمایه و بودجه مورد نظر و کمک از کارشناسان و مشاورین این مجموعه بهترین خط تولید زغال فشرده را راه اندازی کنید .

بازار فروش زغال فشرده به دلیل عدم اخد مجوز حمل و نقل و فروش بالای آن در کشورهای عربی همسایه بسیار بالاست .با در نظر گرفتن بودجه مناسب جهت راه اندازی و خرید تجهیزات تولید زغال می توانید کسب و کار تازه و سودآوری را به راه بیندازید .

با آگاهی و آموزش لازم در زمینه تولید زغال فشرده می توانید زغال های با کیفیتی را تولید کنید. ساخت زغال های فشرده بسیار سخت تر از سایر زغال های چوب می باشد زیرا نباید شکننده باشد و شکل و ظاهر مناسبی داشته باشد .هزینه نیروی انسانی و خرید و بالا بودن قیمت دستگاه زغال فشرده و کوره صنعتی تولید زغال فشرده و غیره می تواند در اوایل راه اندازی کسب و کار مشکلات و دشواری هایی را برای افراد ایجاد کند . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده و قیمت فروش دستگاه تولید زغال چینی می توانید از طریق خطوط ارتباطی ۰۹۱۲۷۵۴۱۲۰۴ و ۰۹۱۱۶۷۸۹۸۱۷ با کارشناسان کوره سازان پاسارگاد تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید