آشنایی با خط تولید زغال فشرده چینی

خط تولید زغال فشرده چینی صنعت جدید در اکثر کشورهای خاورمیانه می باشد که دارای رونق بازار خوبی نیز می باشد .خط تولید زغال چینی از مشاغل پردرآمد بوده و مواد اولیه تولید زغال فشرده چینی در ایران فراوان می باشد.ما در این مقاله قصد داریم شما را با روند تولید زغال های فشرده چینی آشنا کنیم با ما همراه باشید.

خط تولید زغال فشرده چینی

زغال فشرده در ایران به علت فراوان بودن مواد اولیه ( خاک اره ) که از کارگاه های مبل سازی و چوب بری با قیمت ارزان و مناسبی خریداری شده و به کارگاه های تولید زغال فشرده چینی منتقل خواهند شد .

طی فرآیندی خاک اره به بریکت تبدیل می شود به این صورت که ابتدا خاک اره با سایر مواد ترکیب می شود و در قالب های فشرده قرار می گیرد و به اشکال مختلف استوانه ای یا مستطیل شکل در می آید،پس از آن برای به کوره های خشک کن وارد شده و به زغال تبدیل می شود . با بسته بندی منظم زغال های فشرده چینی روانه بازار می شوند.

بیشتر بخوانید
شرایط صادرات زغال فشرده

امروزه ایران یکی از مهم ترین جایگاه های تولید زغال فشرده چینی و راه اندازی خط تولید زغال های چینی را دارد. از لحاظ دسترسی به مواد اولیه با هزینه ارزان و مناسب و هم قرارگیری در منطقه خاورمیانه که زغال های فشرده به آسانی به سایر کشورهای حوزه خلیج فارس  صادر می شود.

زغال فشرده چینی

شناخت دستگاه های تولید زغال فشرده

دستگاه تولید زغال عبارت است از دستگاه خشک کن که با گاز یا گازوئیل تغذیه می شوند و موجب از دست دادن رطوبت موجود در مواد اولیه می شود و در نهایت برای استفاده از آن از دستگاه اکسترودر خارج می شود .

یکی از مهم ترین دستگاه های خط تولید زغال فشرده چینی ،دستگاه خشک کن یا اکسترودر می باشد . تولید زغال باکیفیت و مرغوب و یا زغال بی کیفیت و نامرغوب از عملکرد نادرست این دستگاه می باشد . کوره سازان با استفاده از روش های جدید به طراحی و تولید این دستگاه ها پرداخته اند و به دلیل توانایی و قدرت بالا از سایر رقبای خود در این زمینه سبقت گرفته و تحول بزرگی در این عرصه ایجاد کرده اند .

بیشتر بخوانید
تفاوت بین تولید زغال فشرده و زغال معمولی چیست؟

برای تبدیل خاک زغال به زغال فشرده مواد مختلفی را به آن اضافه می کنند و با ترکیب این مواد و فشار زیاد ،زغال های فشرده در دستگاه تولید زغال فشرده چینی تولید می شود .جهت مشاوره در زمینه خرید و انتخاب بهترین دستگاه تولید زغال فشرده می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

نصب و راه اندازی خط تولید زغال چینی

کوره سازان در زمینه فروش و نصب و راه اندازی بهترین دستگاه های تولید زغال فشرده تجربه فراوانی دارد و می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند .در ابتدا زغال های فشرده در چین تولید می شدند و همین موضوع باعث شده که زغال های فشرده را به نام زغال چینی بشناسند اما امروزه به کمک مهندس های ایرانی توانستند نمونه با کیفیت و مرغوب تری از زغال فشرده را تولید کنند.

مجموعه کوره سازان با برخورداری از کارشناسان باتجربه در این زمینه توانسته است نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده چینی را با بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها انجام دهند .مهم ترین موضوع در زاه اندازی خط تولید زغال فشرده تنظیمات اولیه دستگاه می باشد که کارشناسان مجموعه کوره سازان می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند .

بیشتر بخوانید
با تولید زغال با سرکه ای ارزشمند آشنا شوید

آموزش راه اندازی خط تولید زغال فشرده

آموزش در زمینه راه اندازی و نصب دستگاه های خط تولید زغال فشرده نقش مهمی دارد . پیشنهاد کارشناسان مجموعه ما به شما عزیزان این است که حتما این آموزش ها را زیر نظر افراد باتجربه ببینید و بر کاری که انجام می دهید تسلط کافی را داشته باشید ، تا در صورت ایجاد مشکل یا اتفاق ناگهانی خودتان از پس کار بربیایید و مشکل خود را حل کنید .

مشاورین ما همیشه و در همه حال در کنار شما خواهند بود و در صورت نیاز شما را کمک خواهند کرد. با آموزش کامل دوره های راه اندازی و نصب خط تولید زغال فشرده چینی می توانید در زمان و هزینه های جانبی خود صرفه جویی داشته باشید . با آموزش نصب دستگاه های خط تولید ،با اجزای دستگاه بیشتر آشنا خواهید شد . برای مشاوره و کسب آگاهی به وبسایت مجموعه مراجعه فرمایید.

با امتیاز به این مقاله در بیشتر دیده شدن آن ما را یاری کنین!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید