<>سیستم سرکه گیری در کوره زغال چیست؟

در  اینجا یا سرکه ای شگفت انگیز در حین تولید زغال آشنا شدیم. حال در این مطلب قصد داریم با فرآیند سیستم سرکه گیری در کوره زغال و دستگاه زغال ساز آشنا شویم. همراه ما باشید.

سیستم سرکه گیری در کوره زغال

بهتر است از پوست درخت که متعلق به سخت ترین قسمت تنه یک درخت است استفاده شود.

می توان از شاخه های بریده شده از درختان نیز استفاده نمود.  از این چوب ها و پوست درخت 5 تا 15 روز نگه داری به عمل آورید.

توده ای از این چوب ها را در کوره زغال قرار دهید. کوره زغال را بسته و برای پوشاندن هر منفذی از آن می توان از خاک رس استفاده کرد.

حال به دمای 120 الی 430 درجه سانتیگراد در دستگاه زغال ساز برای سوختن نیاز است .

بعد از تقریبا صرف زمان یک ساعت  و سوختن چوب در دمای مورد انتظار، قطره های قهوه ای رنگ را می توان از بالای دودکش کوره جمع نمود .این قطرات همان سرکه ارزشمند ما هستند.

 اگر چوب به مدت 12-15 ساعت در یک کوره زغال 200 لیتری سوزانده شود ، باید 2-7 لیتر سرکه چوب تولید کند. در این مرحله به آن سرکه چوب خام گفته می شود.

 سرکه چوب خام را به مدت 3 ماه بگذارید و به آن دست نزنید! سرکه مانند روغن نباتی زرد می شود. پس از آن، قهوه ای روشن می شود و قسمت قیرمانند ته نشین می شود.

 محتوای بالایی یک روغن سبک و روشن خواهد بود. روغن تار و روغن سبک را برداشته و همچنین روغن شفاف قهوه ای تیره را از بین برده و باقیمانده سرکه ای اسیدی خواهد بود.

سرکه ای به طعم چوب! از دستگاه زغال ساز

این سرکه به دست آمده برای انسان و محیط زیست بی خطر است.

مراقب سرکه چوبی که از یک نوع چوب نامشخص به دست می آید باشید! در حین تولید زغال در خط تولید زغال ، محصولات بر اساس نوع چوب طبقه بندی می شوند.

محصولاتی که از نوع بی خطر درخت و محصولات نامشخص به دست نمی آیند ، مجاز نیستند که به عنوان سرکه چوب مورد استفاده قرار گیرند.

 بر همین اساس، نوع چوب که به عنوان ماده اولیه در محصولات سرکه چوب مورد استفاده قرار می گیرد ، باید به طور واضح در نظر گرفته شود.

برای خرید کوره صنعتی زغال و دستگاه تولید زغال با ما در تماس باشید.

مهندس فنی: ۰۱ ۶۵۴ ۱۰ ۰۹۱۲
مدیریت فروش: ۰۹۱۲۷۵۴۱۲۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید