<>با تولید زغال با سرکه ای ارزشمند آشنا شوید

با تولید زغال با سرکه ای ارزشمند آشنا شوید !

در مراحل اولیه تولید زغال  با استفاده از دستگاه زغال ساز ماده شگفت انگیزی در خلال کار ایجاد می شود که مزایای بیشماری نیز داراست. اگر می خواهید در حین تولید زغال ، سرکه ای از جنس چوب نیز داشته باشید این مطلب را از دست ندهید.

سرکه چوب چیست؟

سرکه چوب، اسید پیرولینگیور، که به آن اسید چوب نیز گفته می شود، یک مایع تیره است که با تقطیر مخرب چوب و سایر مواد گیاهی تولید می شود. اجزای اصلی سرکه چوب اسید استیک ، استون و متانول هستند.از آن به عنوان منبع تجاری اسید استیک مورد استفاده قرار می گرفت.

علاوه بر این، سرکه اغلب حاوی 80-90٪ آب به همراه حدود 200 ترکیب آلی است.  سرکه چوب یک محصول جانبی از تولید زغال چوب است. این مایع حاصل از گاز و احتراق چوب تازه است که در شرایط بی هوایی به وجود می آید. هنگامی که گاز خنک می شود ، به مایع متراکم می شود.

سرکه چوب چه خواصی دارد؟

سرکه چوب خام بیش از 200 ماده شیمیایی مانند اسید استیک ، فرمالدئید ، اتیل والاتر ، متانول ، تار و غیره دارد. سرکه چوب کیفیت خاک را بهبود می بخشد، آفات را از بین می برد و رشد گیاه را کنترل می کند ، اما برای ماهی کمی شاید سمی باشد. اگر از آن استفاده شود رشد ریشه ، ساقه ، غده ، برگ ، گل و میوه را تسریع می کند.

در موارد خاص ، اگر سرکه چوب در حجم های مختلفی استفاده شود ، ممکن است رشد گیاه را عقب نگه دارد. براساس نتایج حاصل از یک مطالعه نشان داده شده است که پس از استفاده از سرکه چوب در یک باغچه ، درختان میوه باعث افزایش میوه می شوند.

استفاده از سرکه چوب در زنجیره غذایی بی خطر است. سرکه چوب مانند هورمون ها به شاخه ها ، تنه ها یا برگ ها جذب می شوند. گیاهان قوی تر خواهند بود و برگ ها نیز در برابر آفات و بیماری ها سبزتر و مقاوم خواهند بود.

مزایای سرکه چوب

  1. کشاورزان می توانند از شاخه های بریده شده از درختان سرکه چوب تولید کنند.
  2. سرکه چوب برای انسان ، حیوانات ، گیاهان و محیط زیست بی خطر است.
  3. سرکه چوب به گیاهان کمک می کند تا بهتر و قوی تر شوند و در برابر آفات و بیماری ها مقاوم باشند.
  4. تولید محصولات زراعی با کیفیت و بی خطر است.
  5. هزینه کم تولید ناشی از صرفه جویی در هزینه مواد شیمیایی.

برای خرید کوره زغال با ما در تماس باشید.

مهندس فنی: ۰۱ ۶۵۴ ۱۰ ۰۹۱۲
مدیریت فروش: ۰۹۱۲۷۵۴۱۲۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید