با ویژگی و قیمت دستگاه زغال فشرده آشنا شوید

دستگاه زغال فشرده یا دستگاه اکسترودر  وسیله ای است که برای تولید زغال فشرده استفاده می شود . توصیه کارشناسان این است که قبل از انتخاب و خرید دستگاه زغال فشرده حتما با مشاورین متخصص در زمینه راه اندازی و تولید زغال فشرده مشورت هایی داشته باشید . قیمت دستگاه زغال فشرده متفاوت بوده و با توجه به کیفیت زغال فشرده تولیدی تفاوت هایی دارد .در ادامه قصد داریم نکات مهمی را در مورد خصوصیات مهم دستگاه تولید زغال فشرده برای شما بیان کنیم .

قیمت دستگاه زغال فشرده

در بازار خط تولید زغال فشرده ، قیمت دستگاه زغال فشرده متفاوت است.دستگاه های تولید زغال فشرده ارزان قیمت توانایی تولید زغال مرغوب و با کیفیت را ندارند و همین موضوع باعث کاهش قیمت دستگاه زغال فشرده شده است .

بیشتر بخوانید
چطور زغال با حداقل قیمت تولید کنیم؟

قیمت دستگاه زغال فشرده

حال اگر میزان کمی را برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده هزینه کرده باشید اما در نهایت زغال فشرده نامرغوبی به شما تحویل دهد ، در این صورت وقت و بودجه خود را هدر داده اید.نوع تجهیزات در زمان انتخاب و خرید دستگاه زغال فشرده بسیار اهمیت دارد و ارتباط مستقیم با عواملی که در ادامه به آن می پردازیم خواهد داشت .

  1. شکل ظاهری مناسب بریکت زغال

دستگاه تولید زغال فشرده باید در طول ساعات کاری بریکت های سالم و یکنواختی را تحویل دهد . عدم ترک داشتن بریکت و اسفنجی بودن آن از نکات مهمی است که دستگاه تولید زغال فشرده باید به آن توجه کند و در صورت ایجاد این مشکلات باید عیب یابی آن انجام شود .

چنان چه عملکرد دستگاه درست نباشد مخصوصا در زمان خشک کردن مواد اولیه ساخت زغال ، دستگاه بعد از گذشت مدت زمانی با مشکلات ظاهری در بریکت خروجی مواجه خواهد شد .در این صورت باید آموزش های لازم به مشتریانی که قصد خرید دستگاه تولید زغال فشرده را دارند باید داده شود .

بیشتر بخوانید
عوامل موثر بر قیمت فروش دستگاه تولید زغال چینی

همان طور که قبلا بیان کردیم قیمت دستگاه زغال فشرده ارتباط مستقیم با کیفیت زغال تولیدی دارد ، برای تولید زغال فشرده مرغوب نیاز به دستگاه زغال ساز با کیفیت دارید . جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

  1. بافت مولکولی مناسب در بریکت خام

تراکم بالا در بریکت های خام از نکات مهم در تولید زغال فشرده با کیفیت می باشد که تاثیر مستقیم بر روی زیبایی ظاهری و سازگاری بالای زغال های تولید شده می گذارد . در این مرحله باید به میزان درصد ترکیب مواد اولیه دقت کنیم .با مشاوره دقیق در این زمینه می توانید مناسب ترین دستگاه را با قیمت دستگاه زغال فشرده مناسب تهیه کنید .

همیشه آگاهی از کاری که قصد دارید انجام دهید می تواند شما را به جلو هدایت کند و مشکلات را در راه رسیدن به محصولات با کیفیت از بین ببرد .در این مرحله میزان درصد رطوبت موجود در بریکت خام نیز محاسبه می شود .

  1. خشک کردن مناسب بریکت

عملیات رطوبت گیری مواد اولیه و خشک کردن آن قبل از فشرده سازی و ساخت بریکت زغال توسط دستگاه اکسترودر انجام می شود .این بخش از تولید بریکت زغال باید به درستی انجام شود و چنان چه میزان رطوبت در این بخش استاندارد و طبق قوانین تولید زغال فشرده نباشد در ادامه با مشکلاتی رو به رو می شود .

بیشتر بخوانید
راز تفاوت قیمت فروش دستگاه تولید زغال چینی در انواع مختلف چیست؟

کوره سازان با استفاده از تجربه و اطلاعات تخصصی افراد فنی خود می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند . اطلاعات لازم را برای تولید زغال فشرده مرغوب و با کیفیت در اختیار شما قرار دهد.تمام مشکلات عدم خشک شدن مواد اولیه برطرف کرده و رضایت مشتریان را در این زمینه ایجاد خواهد کرد.

جهت برقراری ارتباط با بخش مشاوره ای مجموعه کوره سازان به وبسایت مراجعه فرمایید و با شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

در تولید زغال فشرده کنترل دود و فیلتر آن بسیار اهمیت دارد .گروه کوره سازان با آگاهی کامل در این زمینه شما را در انتخاب و راه اندازی تجهیزات تولید زغال فشرده راهنمایی می کند . برای اطلاع از قیمت دستگاه زغال فشرده با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

یکنواخت بودن پخت کوره های تولید زغال و خشک کردن بریکت های خام از مهم ترین خصوصیات دستگاه های تولید زغال فشرده می باشد که باید به آن توجه شود .از ویژگی های خوب زغال های فشرده مرغوب می توان به عدم شکستگی ، میزان ماندگاری بالا ، عدم دود و بوی ناشی از سوختن زغال ، میزان خاکستر کم می توان اشاره کرد .

با امتیاز به این مقاله در بیشتر دیده شدن آن ما را یاری کنین!
[کل: میانگین: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید